02.06.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
843, pašlaik vēro: 24.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesStalbes vidusskolai piešķirts ekoskolas statuss.

Septiņdesmit trīs Latvijas skolas, tajā skaitā Stalbes vidusskola, ieguvušas Ekoskolas programmas augstāko apbalvojumu- starptautisko Ekoskolas sertifikātu. Ekoskolu apbalvošanas pasākumu notiks  27. septembrī plkst. 11:00, Latvijas Universitātes Lielajā aulā.

“Ar lielu prieku varu paziņot, ka skolu izvērtēšana beidzot ir noslēgusies un rezultāti ir apkopoti. Izvērtēšanas darbs šogad nebija viegls. Iesniegtās atskaites bija ļoti dažādas un dažas no tām nācās skatīt atkārtoti, lai pieņemtu lēmumu, bet visi kopā esam paveikuši lielu darbu,” gandarīts par padarīto stāsta  Ekoskolas programmas koordinators Daniels Trukšāns.

Ekoskolu programma ir viens no populārākajiem vides izglītības modeļiem pasaulē. Tā ir ANO Vides programmas un UNESCO sadarbības partnere vides izglītībā, un darbojas kā demokrātisks pamats vides izglītības procesa organizēšanai mācību iestādēs, jo ļauj skolēniem būt aktīviem un pašiem pieņemt lēmumus par vides uzlabošanu skolā un mājās.


Informāciju sagatavoja:

JOLANTA VAIDO-ZĀLĪTE
Pārgaujas novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību speciāliste
www.pargaujasnovads.lv
tālr. 64127834;
Mob. 29299002© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv