25.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
307, pašlaik vēro: 26.

» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » AktualitātesZAAO uzsver: arī svinot var šķirot!

SIA ZAAO (ZAAO) vēl laimīgu Jauno 2014.gadu un aicina ikvienu rīkoties, lai svētku svinēšanas vietās nerastos pārblīvēti sadzīves atkritumu konteineri un piegružota apkārtne.

Dabas saudzēšanai un savu finanšu resursu taupīšanai ir jāveic dažas pavisam vienkāršas darbības – tukšās pudeles, iesaiņojuma papīri, kārbas, lentas, saldumu iepakojumi u.c. pēc svētkiem vairs nevajadzīgas lietas ir jāsašķiro un jāizmet attiecīgajā atkritumu konteinerā.

ZAAO atgādina, ka uzņēmuma darbības teritorijā Ziemeļvidzemē un Malienas reģionā ir pieejami konteineri šķirotiem atkritumiem – papīram, PET pudelēm, polietilēnam, metālam, pudeļu un burku stiklam!

Un varbūt ne viss ir jāizmet, kādam iespējams tas vēl var noderēt kā otrreizēja izejviela.

Lai mums visiem izdodas saudzēt Latvijas dabu!

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv