20.10.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
77, pašlaik vēro: 9.

» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » AktualitātesZAAO izsludina fotokonkursu „Mana ģimene EKO laukuma apmeklētāja”

No šā gada 3.februāra līdz 30.martam SIA ZAAO (ZAAO) organizē fotokonkursu „Mana ģimene EKO-laukuma apmeklētāja” 17 EKO laukumos uzņēmuma darbības teritorijā.

Fotokonkursa mērķis ir popularizēt EKO laukumus un šķiroto atkritumu nodošanas iespējas. Ikviens interesents ir aicināts no 3.februāra līdz 30.martam doties uz jebkuru no ZAAO apsaimniekotajiem EKO laukumiem, nodot šķirotos atkritumus un uzņemt fotogrāfiju EKO laukumā kopā ar ģimenes locekļiem. Uzņemtā fotogrāfija jānosūta uz e-pastu fotokonkurss@zaao.lv.

Konkursa komisija izraudzīsies 17 labākās fotogrāfijas, pa vienai no katrā EKO laukumā uzņemtajām. Labāko fotogrāfiju autori tiks apbalvoti ar piemiņas balvām no ZAAO un viens izcilākās fotogrāfijas autors saņems galveno balvu – skārienjūtīgo telefonu Samsung S6312 Galaxy Young DuoS. Turklāt ZAAO lapas sekotājiem portālā Draugiem.lv būs iespēja balsot par sev tīkamāko fotogrāfiju. Dalībnieku, kurš portālā Draugiem.lv būs saņēmis visvairāk balsu, uzņēmums apbalvos ar pārsteiguma balvu. Konkursa uzvarētājus paziņos aprīļa vidū un apbalvošana notiks EKO laukumā, kurā uzņemta komisijas atzītākā fotogrāfija.

Atgādinām, ka ZAAO apsaimniekotajā teritorijā darbojas 17 EKO laukumi - divi EKO laukumi atrodas Cēsīs un divi - Valmierā, bet pārējie ir izveidoti Rūjienā, Mazsalacā, Valkā, Smiltenē, Jaunpiebalgā, Augšlīgatnē, Alojā, Limbažos, Salacgrīvā, Saulkrastos, Balvos un poligonā „Daibe”. Tajos bez maksas tiek pieņemti tie atkritumu veidi, ko iespējams nodot otrreizējai pārstrādei - papīrs un kartons, dzērienu kartona iepakojums (tetrapakas un elopakas), polietilēna plēve, PET dzērienu pudeles, sadzīves ķīmijas un kosmētikas plastmasas iepakojums, pudeļu un burku stikls, logu stikls, sadzīves metāla priekšmeti, sadzīves elektriskās un elektroniskās iekārtas, kā arī sadzīves bīstamie atkritumi. Par samaksu privātpersonas laukumā var nodot dažāda veida nestandarta atkritumus - lielgabarīta atkritumus, tīrus un jauktus celtniecības atkritumus, zaļos, kompostējamos atkritumus.

Ar papildus informāciju par konkursa nolikumu un fotogrāfiju iesniegšanas kārtību interesenti aicināti iepazīties ZAAO mājas lapā www.zaao.lv/fotokonkurss, www.draugiem.lv/zaao un pie EKO laukumu pārziņiem.

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv