20.10.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
75, pašlaik vēro: 11.

» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » AktualitātesNotikusi ZAAO dalībnieku kopsapulce

Piektdien, 28.martā Pārgaujas novada Raiskuma pagastā notika SIA „ZAAO” (ZAAO) dalībnieku kopsapulce, kurā uzņēmums informēja par 2013.gadā paveikto un nākamajā darbības periodā plānoto.

ZAAO vadība pašvaldību pārstāvjus iepazīstināja ar pagājušā gada darbības rezultātiem un apsprieda Ziemeļvidzemes reģionālo atkritumu apsaimniekošanas plānu 2014.-2020.gadam. Sanāksmē notika arī projekta „Ziemeļvidzemes reģiona notekūdeņu dūņu apstrādes infrastruktūras izveide” prezentācija un ZAAO meitas uzņēmuma „ZAAO Enerģija” darbības pārskata izklāsts. Kopsapulces laikā apstiprināts atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma 2013.gada pārskats, kopā ar pašvaldības pārstāvjiem apspriesti 2014.gadā plānotie lielākie projekti un nozares aktualitātes.

Uzziņai: ZAAO ir pašvaldību uzņēmums, kas nodrošina atkritumu savākšanu, šķirošanu, uzglabāšanu, apstrādi, pārvadāšanu, apglabāšanu un sabiedrības izglītošanas aktivitātes. Uzņēmums apkalpo 28 pašvaldības, aptverot piekto daļu Latvijas teritorijas.

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv