20.10.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
76, pašlaik vēro: 9.

» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » AktualitātesZināmi SIA „ZAAO” konkursa „Komiksi par atkritumiem” laureāti

Noslēgusies SIA „ZAAO” (ZAAO) vides projekta „Cilvēks vidē” ietvaros organizētā konkursa „Komiksi par atkritumiem” darbu vērtēšana. Kopā konkursam iesūtīti 25 komiksi no 11 izglītības iestādēm, kuras atrodas Amatas, Burtnieku, Limbažu, Pārgaujas, Rūjienas, Valkas, Kocēnu un Mālpils novados.

Konkursa uzdevums bija izveidot interesantu un asprātīgu komiksu par tēmu „atkritumi’. Paldies jauniešiem par radošām idejām un komiksos attēlotām videi aktuālām tēmām – nelegāla atkritumu izmešana dabā un videi draudzīga atkritumu apsaimniekošana, šķirojot atkritumus.

ZAAO ikgadējā projekta „Cilvēks vidē” noslēguma pasākumā š.g. 14.maijā labāko darbu autori saņems pārsteiguma balvas. Komiksi apskatei būs pieejami dažādos ZAAO organizētos pasākumos.

Konkursa laureāti (alfabētiskā secībā):

Helēna Kate Bērziņa, Rūjienas vidusskola, 9.klase,

Lāsma Amanda Čečiņa, Rūjienas vidusskola, 8.klase,

Lāsma Fedatova, Rūjienas vidusskola, 11.klase,

Rebeka Lāce, Rūjienas vidusskola, 8.klase,

Marija Roze, Ērģemes pamatskola, 9.klase,

Einārs Obrumanis, Mālpils profesionālā vidusskola.

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv