20.10.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
82, pašlaik vēro: 7.

» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » AktualitātesJūlijā komisijas apciemos visas novada sētas
Jau vairākus gadus vasaras vidū novada ļaudis apciemo pašvaldības pārstāvju komisijas, lai meklētu mūsu novada sakoptās un videi draudzīgās sētas. Vairums ar šo saprot mākslinieciski veidotus daiļdārzus, tomēr sakoptība bieži vien mājo gluži vienkāršās lietās: redzamā mājas nosaukumā, karoga mastā, appļautā apkārtnē un videi draudzīgā atkritumu apsaimniekošanā.

Visa jūlija garumā 3 atsevišķas komisijas aplūkos Raiskuma, Straupes un Stalbes pagastu sētas, lai atrastu novada Sakoptākās un videi draudzīgākās sētas. Pasākuma mērķis ir sekmēt Pārgaujas novada teritorijas sakopšanu, vairot iedzīvotāju lepnumu par novadu un veicināt novada iedzīvotāju un uzņēmēju labo gribu saimniekot videi draudzīgi gan lauku sētās, gan  ģimeņu māju ciematos, gan uzņēmumu vai iestāžu un daudzdzīvokļu māju teritorijās.

Komisijas iegriezīsies visas sētās – sevišķi tajās, kuru saimnieki pados ziņu, ka gaida mūs ciemos. Tāpat respektēsim saimniekus, kuri nevēlēsies, lai dodamies viņu sētās. Abos gadījumos lūdzam zvanīt pa tālruni: 26234766.

Straupes pusē ielūkosies Baiba Zvejniece, Stalbes pagastā - Rudīte Vasile, bet raiskumiešus apciemos Līga Hofmane. Katrai komisijas vadītājai līdzi dosies vērtēšanas komanda, kas sastāvēs no 3 līdz 5 cilvēkiem.
Viesošanās novada sētās notiks visu jūliju,  un, kā jau katru gadu,– arī šogad tiksimies “Saimniekballē” – 9.augustā plkst. 19.00 Ungurmuižā.

Pasākuma "Sakopta un videi draudzīga sēta Pārgaujas novadā 2014" nolikums pieejams ŠEIT


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv