25.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
366, pašlaik vēro: 26.

» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » AktualitātesZAAO aicina skolēnus piedalīties konkursos un domāt zaļi!
SIA ZAAO (ZAAO) arī šajā mācību gadā aicina skolas un pirmskolas izglītības iestādes iesaistīties radošos, izglītojošos un praktiskos konkursos par vides tēmu. Tāpat reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā „Daibe” turpināsies mācību programmas īstenošana, padziļināti nodrošinot zināšanas par dabas sistēmām un procesiem, kā arī cilvēka un vides mijiedarbību.

Projektam ”Cilvēks vidē” šis būs jau četrpadsmitais norises gads. Skolu audzēkņiem ir iespēja darboties piecos aizraujošos un interesantos konkursos: „ZAAO pastkarte”; „ZAAO mēneša jautājums”, otrreizējo materiālu vākšanas akcija, „Vides spēles” un jaunums - skeču konkurss vidusskolām ””Es iesaistos „Bez atkritumiem” kustībā””. Vidusskolas klasēm projektu nedēļā piedāvāsim tēmas pētnieciskajiem darbiem. Pirmsskolas izglītības iestāžu bērni aicināti iesaistīties konkursos: „ZAAO pastkarte”, otrreizējo materiālu vākšanas akcija un radošajā konkursā „ZAAO glezna”.

Jaunieši aicināti piedalīties arī individuālos konkursos un aptaujās sociālajā tīklā draugiem.lv profilā „ZAAO EKO burziņš”. Konkursu uzvarētājiem tiek piešķirtas balvas.

Papildus informācija par ZAAO vides izglītības projekta „Cilvēks vidē” konkursa nolikumiem un pieteikšanos, kā arī mācību programmas tēmu piedāvājums atrodams ZAAO mājas lapā www.zaao.lv, sadaļā „Sabiedrības izglītošana”. 


ZAAO vides izglītība ir vērsta uz bērnu un jauniešu līdzdalību vides kvalitātes uzlabošanā. Izmantojot saistošas izglītošanas formas tiek piesaistīta bērnu, jauniešu un viņu vecāku uzmanība aktualitātēm atkritumu jomā, veidota izpratne par videi draudzīgu atkritumu apsaimniekošanu un lietota iepakojuma nodošanu otrreizējai pārstrādei, saudzējot dabas resursus.

2013./2014. mācību gadā konkursos iesaistījās 74 skolas un 39 pirmsskolas izglītības iestādes no ZAAO darbības reģiona, savukārt mācību programmas nodarbībās piedalījās
770 skolēni, sertifikātus saņēma 40 dažāda vecuma klašu grupas no 32 vispārizglītojošām izglītības iestādēm.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv