05.08.2020, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1342, pašlaik vēro: 47.

» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » AktualitātesZAAO konkurss „Dabai labu darīt!” skolniekiem un pirmsskolniekiem

SIA ZAAO (ZAAO) sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu aicina ZAAO darbības reģiona skolas un pirmskolas izglītības iestādes iesaistīties otrreizējai pārstrādei derīgu materiālu nodošanas konkursā „Dabai labu darīt!”

Konkurss tiek rīkots jau četrpadsmito gadu, šogad iegūstot jaunu skanējumu tā nosaukumā. Konkursa rīkotāji vēlas, lai bērni aizdomātos, ka viss liekais nav jāizmet, vairākas lietas ir iespējams nodot otrreizējai pārstrādei jaunu lietu radīšanai, tādejādi saudzējot dabas resursus.

Gadu no gada konkursam ir liela atsaucība. Iepriekšējā mācību gadā tika savāktas 284 tonnas makulatūras, kas pasargāja no nociršanas 3692 kokus un 194m3 PET pudeles, kas ļauj neiegūt 5000 litrus naftas produktus.

Ikvienai skolai un pirmskolas izglītības iestādei, piedaloties konkursā, būs iespēja tikt pie vērtīgām balvām - par katru savākto tonnu papīra vai katriem 10 m3 PET pudeļu tiks piešķirta dāvanu karte 7 EUR vērtībā, kuru varēs izmantot kancelejas preču iegādei. Papildus tam, katras skolas un pirmskolas izglītības iestādes aktīvākais individuālais konkursa dalībnieks saņems pārsteiguma balvu un viena visaktīvākā skola un pirmsskolas izglītības iestāde saņems lielo pārsteiguma balvu.

Pieteikšanās konkursam līdz 2014.gada 1.oktobrim, konkursa norise līdz 2015.gada 15.aprīlim.

Informācija par konkursu ir pieejama SIA ZAAO mājas lapas www.zaao.lv, sadaļā Sabiedrības izglītošana/ projekti. © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv