20.10.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
79, pašlaik vēro: 9.

» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » AktualitātesZAAO pilnveido darbinieku zināšanas
Oktobra beigās SIA „ZAAO” (ZAAO) organizēja ikgadējas mācības atkritumu vedēju vadītājiem un atkritumu savācējiem, aktualizējot prasmes teicamai klientu apkalpošanai un darba vides drošības uzturēšanai.

ZAAO valdes priekšsēdētājs Aivars Sirmais apmācību dalībniekus iepazīstināja ar uzņēmuma attīstību 2014.gadā un iecerēm nākamajam darba periodam, tostarp – pakalpojuma kvalitātes maksimālai nodrošināšanai. Atkārtoti tika akcentēta uzņēmuma integrētās vadības sistēma, kas nosaka vadlīnijas sekmīgai uzņēmumu darbinieku un klientu sadarbībai ikdienā par pakalpojumiem, norēķiniem un citiem jautājumiem. Tika veikts izklāsts par jauno ražošanas programmu, kas izstrādāta vēl efektīvākai maršrutu plānošanai.

Ar informāciju dalījās un uz diskusiju aicināja arī semināra viesi. „Darba drošības centra” speciālists Kārlis Upenieks sniedza padziļinātas zināšanas par individuālās aizsardzības līdzekļiem, veicot darba pienākumus. Tika pārrunāti darba drošības jautājumi par sevis pasargāšanu no traumām, ievērojot darba drošības instrukcijas un lietojot uzņēmuma nodrošinātos aizsardzības līdzekļus.

„Vidzemes reģionālā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta” vadītājs Aksels Roshofs vadīja praktiskus demonstrējumus par pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanu cietušam kolēģim, pārrunājot teorētiski iespējamas situācijas.

ZAAO ir atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas saviem darbiniekiem nodrošina regulāras apmācības dažādās grupās un līmeņos, lai pārrunātu uzņēmuma darbības virzienus, izdiskutētu neskaidros jautājumus, kas var rasties ikdienas intensīvās darba slodzes apstākļos.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv