05.08.2020, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1285, pašlaik vēro: 46.

» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » AktualitātesĒnu dienā skolēni varēs izzināt ZAAO vadītāja un RAAC „Daibe” vadītāja darbu
Lai radītu jauniešos interesi un izpratni par vides jomu, tās nozīmi, kā arī iepazīstinātu ar SIA ZAAO (ZAAO) kā atkritumu apsaimniekotāja darbu, uzņēmums pieteicis dalību Junior Achievement –Young Enterprise Latvia rīkotajā Ēnu dienā, kas šogad notiks 11.februārī.

ZAAO piedāvā iespēju iepazīt uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Aivara Sirmā un reģionālā atkritumu apsaimniekošanas centra (RAAC) „Daibe” vadītāja Ģirta Kuplā darba ikdienu. Valmieras birojā varēs vērot uzņēmuma vadītāja ikdienas darbu, savukārt RAAC „Daibe” jaunieši varēs uzzināt, kā atkritumi tiek sagatavoti noglabāšanai, kā uz speciālām iekārtām tiek šķiroti atkritumi un sagatavoti nodošanai otrreizējās pārstrādes uzņēmumiem, kā arī iepazīties ar to, kā no atkritumiem tiek ražota enerģija.

Ēnu diena ir pasaulē pazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12.klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē izvēlēto darba vietu un vairāku stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba dienu, lai vēlāk sekmīgi izdarītu izvēli par sev atbilstošu profesiju.

Par ēnu kļūt var ikviens Latvijas skolēns, sekojot norādēm mājas lapā www.enudiena.lv.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv