20.10.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
86, pašlaik vēro: 12.

» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » AktualitātesZAAO prezentē savu pieredzi ES vides atašejiem

16. un 17.aprīlī Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē ietvaros notiek ES Padomes Vides jautājumu darba grupas neformālā sanāksme. Delegāti apmeklē vairākus vides nozarei būtiskus objektus, kuros ieguldīti ES līdzekļi. Ceturtdienas vakarā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika vides atašeju oficiālā sesija.

SIA ZAAO izpilddirektore Ieva Barutina vides nozares padomniekus iepazīstināja ar ZAAO kā pašvaldību uzņēmuma darbības attīstības pirmsākumiem un realizētajiem projektiem 16 darbības gados. Uzņēmuma pārstāve informēja arī par mērķtiecīgu sabiedrības iesaistes, izglītības un informēšanas programmu realizēšanu, kas palīdz kvalitatīvas atkritumu apsaimniekošanas sistēmas nodrošināšanai, tostarp palielinot otrreizējai pārstrādei nodoto materiālu apjomu.

Vides nozares padomnieku neformālās sanāksmes, kas tradicionāli notiek katras prezidentūras laikā, mērķis ir iepazīstināt citu ES dalībnieku vides nozares padomniekus ar prezidējošās valsts nostāju aktuālos vides jautājumos, iepazīties ar prezidējošās valsts dabas bagātībām, inovatīviem produktiem, videi draudzīgiem uzņēmumiem, kā arī klimatu saudzējošiem enerģētikas risinājumiem.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv