20.10.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
51, pašlaik vēro: 7.

» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » AktualitātesNotiks projekta "Cilvēks vidē" noslēguma pasākums
6.maijā Limbažos, Limbažu 3. vidusskolā plkst.11.30 sāksies SIA "ZAAO” (ZAAO) vides izglītības projekta "Cilvēks vidē" noslēguma pasākums, pulcējot ap 200 radošākos un aktīvākos konkursu dalībniekus.

2014./2015. mācību gadā projekta konkursos piedalījās 81 skola un 55 pirmsskolas izglītības iestādes no ZAAO darbības reģiona. Izglītības iestāžu pārstāvji, skolēni un viņu skolotāji, pirmsskolas pedagogi un aktīvākie pirmsskolnieki sanāks kopā noslēguma pasākumā un iepazīsies ar labākajiem projekta „Cilvēks vidē” konkursos veidotajiem radošajiem darbiem. Pasākumā tiks sveiktas aktīvākās skolas un pirmsskolas izglītības iestādes, simpātiju balvas jau sagatavojušas vairākas pašvaldības savu skolu konkursu laureātiem.

Šajā mācību gadā, projekta ietvaros, bērni iesaistījās dažādos radošajos konkursos: zīmēja tradicionālo "ZAAO pastkarti", veidoja spēles konkursā „Vides spēles”, atbildēja uz jautājumiem konkursā "ZAAO mēneša jautājums", kā arī iesaistījās akcijā „Dabai labu darīt!”, vācot otrreizējai pārstrādei derīgus materiālus. Makulatūras un PET pudeļu vākšanas akciju atbalsta Latvijas Zaļais punkts. Tapis arī video par tēmu „Es iesaistos „Bez atkritumiem” kustībā”.

Projekta noslēguma pasākuma viesus uz dažādām aktivitātēm un kopīgu dziedāšanu aicinās Jogita un Kašers, Skolēnu teātris „Niķis” piedāvās izrādi „Kur ir mana mamma?”, notiks arī kopīga fotografēšanās un mielošanās ar īpašo svētku kliņģeri.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv