25.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
366, pašlaik vēro: 26.

» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » AktualitātesZAAO sniegs atbalstu Moldovas atkritumu apsaimniekošanas modernizācijai

SIA ZAAO (ZAAO) valdes priekšsēdētājs Aivars Sirmais un Moldovas Republikas Reģionālās attīstības un būvlietu ministrijas Ziemeļu reģiona attīstības aģentūras direktors Ions Bodrugs (Ion Bodrug) ir noslēguši sadarbības līgumu par ZAAO atbalstu Moldovas atkritumu apsaimniekošanas sistēmas modernizācijā.

Vienošanās paredz abu pušu sadarbību turpmākajos 10 gados, lai veiksmīgi ieviestu Eiropas Savienības direktīvas atkritumu apsaimniekošanas jomā Moldovas Republikas Ziemeļu reģionā, modernizējot esošo sistēmu. Ir paredzēts Moldovas konkrētā reģiona atkritumu apsaimniekošanā ieviest labākās pieejamās tehnoloģijas, kā arī attīstīt kopīgus projektus, piesaistot ārējo finansējumu.

Līguma parakstīšanas pasākumā, klātesot Latvijas Republikas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Reģionālās politikas departamenta direktora vietniecei Jevgēnijai Butņickai, Moldovas Republikas Reģionālās attīstības un būvlietu ministra vietnieks Ions Stratulats (Ion Stratulat) atzina, ka pašvaldību uzņēmumam ZAAO ir kompleksa pieredze sadzīves atkritumu apsaimniekošanas sistēmas uzturēšanā, kuru viņš saskata par piemēru Moldovas Ziemeļu reģiona atkritumu apsaimniekošanas sistēmas pilnveidei.

ZAAO valdes priekšsēdētājs Aivars Sirmais: „Savos 17 darbības gados pakalpojumus aizvien esam attīstījuši, piedāvājot klientiem maksimāli ērtu un modernu atkritumu apsaimniekošanu. Labprāt dalīsimies pieredzē un zināšanās ar Moldovas Republikas pārstāvjiem.”

SIA ZAAO ir pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas nodrošina atkritumu savākšanu, šķirošanu, uzglabāšanu, apstrādi, pārvadāšanu, apglabāšanu un sabiedrības izglītošanas aktivitātes Ziemeļvidzemē, kā arī dažās Pierīgas un Malienas reģiona pašvaldībās. Uzņēmuma misija ir dalīties ar savu pozitīvo pieredzi.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv