11.08.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
890, pašlaik vēro: 17.

» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » AktualitātesZAAO sniegs atbalstu Moldovas atkritumu apsaimniekošanas modernizācijai

SIA ZAAO (ZAAO) valdes priekšsēdētājs Aivars Sirmais un Moldovas Republikas Reģionālās attīstības un būvlietu ministrijas Ziemeļu reģiona attīstības aģentūras direktors Ions Bodrugs (Ion Bodrug) ir noslēguši sadarbības līgumu par ZAAO atbalstu Moldovas atkritumu apsaimniekošanas sistēmas modernizācijā.

Vienošanās paredz abu pušu sadarbību turpmākajos 10 gados, lai veiksmīgi ieviestu Eiropas Savienības direktīvas atkritumu apsaimniekošanas jomā Moldovas Republikas Ziemeļu reģionā, modernizējot esošo sistēmu. Ir paredzēts Moldovas konkrētā reģiona atkritumu apsaimniekošanā ieviest labākās pieejamās tehnoloģijas, kā arī attīstīt kopīgus projektus, piesaistot ārējo finansējumu.

Līguma parakstīšanas pasākumā, klātesot Latvijas Republikas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Reģionālās politikas departamenta direktora vietniecei Jevgēnijai Butņickai, Moldovas Republikas Reģionālās attīstības un būvlietu ministra vietnieks Ions Stratulats (Ion Stratulat) atzina, ka pašvaldību uzņēmumam ZAAO ir kompleksa pieredze sadzīves atkritumu apsaimniekošanas sistēmas uzturēšanā, kuru viņš saskata par piemēru Moldovas Ziemeļu reģiona atkritumu apsaimniekošanas sistēmas pilnveidei.

ZAAO valdes priekšsēdētājs Aivars Sirmais: „Savos 17 darbības gados pakalpojumus aizvien esam attīstījuši, piedāvājot klientiem maksimāli ērtu un modernu atkritumu apsaimniekošanu. Labprāt dalīsimies pieredzē un zināšanās ar Moldovas Republikas pārstāvjiem.”

SIA ZAAO ir pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas nodrošina atkritumu savākšanu, šķirošanu, uzglabāšanu, apstrādi, pārvadāšanu, apglabāšanu un sabiedrības izglītošanas aktivitātes Ziemeļvidzemē, kā arī dažās Pierīgas un Malienas reģiona pašvaldībās. Uzņēmuma misija ir dalīties ar savu pozitīvo pieredzi.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv