20.10.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
78, pašlaik vēro: 7.

» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » AktualitātesBraslas tīrīšanas talka 25. un 26. jūlijā

Sestdien, 25. jūlijā, notiks Braslas upes tīrīšanas talka. Tikšanās sākums ir plkst. 9:30 pie Braslas zivjaudzētavas.


Talkošana notiks divos posmos -  lejpus Braslas aizsprostam, kā arī Straupē, lejpus pagasta attīrīšanas iekārtām (pretim DUS Gotika pie Straupes zīmes).

Pieteikties talkai var pa tālruni, iepriekš vienojoties ar biedrības "Braslas draugi" vadītājiem - Gati Turlaju, tālr. 28343321, vai Jāni Laugu, tālr. 29430216.

Lai Brasla atgūtu straujumu un rimtu tecējumu, talkā tiks celti ārā upes sakārņi. Tas vajadzīgs gan zivju nārstam, gan ūdens tīrībai. Braslas draugi nodrošinās talkotājus ar motorzāģiem, šķērāķiem utt. Dalībniekiem lūgums nodrošināties ar atbilstošu, ūdens un mitrumnecaurlaidīgu apģērbu. Neskādēs arī līdzpaņemti darba cimdi un maisi, kuros savākt atkritumus. Uz vietas nodrošināta būs meža tehnika, kas izcels lielos baļķus. 

Pēc talkas, ap plkst. 15:00 - 16:00 visus gaidīs zupa un našķi pie Vējiņu pazemes ezeru saimniekiem Sandas un Jāņa. Šajā brīdī pēc pirmās talkas dienas padarītā, tiks nospriests svētdienas, 26.jūlija, talkošanas rīcības plāns. 

Rudīte Vasile
Pārgaujas novada Tūrisma organizatore, biedrības "Braslas draugi" biedre
tālr. 29464946


Talka notiek ar Latvijas Dabas aizsardzības fonda administrācijas finansiālu atbalstu.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv