20.10.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
82, pašlaik vēro: 6.

» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » AktualitātesIkgadējais Meža konsultāciju un pakalpojumu centra seminārs
5. septembrī, sestdienā, Pārgaujas novada Stalbes Tautas namā notiks seminārs  par ūdenstilpju un to krastu apsaimniekošanu, ar praktisku ievirzi - došanos dabā uz objektiem un to apsekošanu. Semināru rīko mežzinis Raimonds Mežaks, sadarbībā ar Pārgaujas novada pašvaldību un Meža konsultāciju un pakalpojumu centru (MKPC).

       Semināri tiek rīkoti vismaz reizi gadā, jau deviņus gadus. Parasti pavasaros, kā arī nereti rudeņos - ja rodas laba izdevība. Tāda ir arī šogad, turklāt pasākums sola arī kādu īpašu, interesantu pārsteigumu. Būs iespēja iepazīties arī ar moderno "Amfilat" ūdenstilpju apsaimniekošanas tehniku.


FOTO no SIA "Amfilat" arhīva
       Nākamgad martā tiks arī atzīmēta MKPC rīkoto semināru 10. gada diena. Tā ilggadējā tradīcija attīstās un uztur interesi, jo šķetinot kādu problēmu, parasti atklājas jaunas problēmas, līdz ar to, kā izsakās Raimonds Mežaks: "nav grūti atrast interesantas tēmas".

Dalība seminārā ir bez maksas. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Jautājumu gadījumā
zvanīt mežzinim Raimondam Mežakam, tel. 29639946.

Semināra programma pieejama šeit.

Stefānija Jančevska
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv