20.10.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
76, pašlaik vēro: 7.

» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » AktualitātesVides izglītības konkursi un mācību programmas skolēniem Pārgaujas novadā
SIA "ZAAO" jaunajā mācību gadā piedāvā licenzētas izglītības mācību programmas, kas iekļaujas izglītības iestāžu mācību saturā dabas zinību priekšmetos. Programma tiek īstenota ceturto mācību gadu.

Lai tēmas apguve bērniem būtu saistoša, SIA ZAAO
piedāvā interaktīvas mācību stundas reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā “Daibe”, kas apvienotas ar mācību ekskursiju.

Papildus radošumam, ZAAO piedāvā vairākus radošus, izglītojošus konkursus.

Konkursi, kas apvienoti projektā “Cilvēks vidē”, skar vides aizsardzības, atkritumu apsaimniekošanas un materiālu otrreizējās izmantošanas tematiku. Tie ir pielāgoti dažādām vecuma grupām. Konkursos ir iespēja, piemēram, zīmēt pastkartes, veidot svētku rotājumus, instalācijas un gleznas no iepakojuma materiāliem, izstrādāt pamācošus komiksus, filmēt video pamācības.

Otrreizējo materiālu vākšanas akcijas “Dabai labu darīt” balvu fondu nodrošina AS “Latvijas Zaļais punkts”.

Sociālā tīmekļa sērfotājiem, papildus interesējoša iespēja būs vairāki konkursi un aptaujas, kas notiks arī sociālo tīklu vidē ZAAO kontos draugiem.lv un Instagram.com.

     

    

 
 

Plašāka informācija par ZAAO vides izglītības projekta „Cilvēks vidē” konkursiem, kā arī mācību programmas tēmu piedāvājums atrodams ZAAO mājas lapā www.zaao.lv, sadaļā „Sabiedrības izglītošana”.

Pieteikšanās konkursiem notiek uzņēmuma mājas lapā līdz 30.septembrim.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv