20.10.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
75, pašlaik vēro: 9.

» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » AktualitātesNoskaidroti konkursa “ZAAO mēneša jautājums” uzvarētāji


    Konkursā „ZAAO mēneša jautājums” novembra  mēnesī piedalījās 543 dalībnieki no 38 ZAAO darbības reģiona skolām. Pareizās atbildes iesniedza 243 skolēni, visvairāk atbildes saņemtas no Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas audzēkņiem.

     Konkursa “ZAAO mēneša jautājums” novembra uzvarētājas ir Keita Kavīte no Valmieras Pārgaujas sākumskolas 2b. klases; Diāna Denīza Midika no Straupes pamatskolas 5.klases; Marta Aija Žīgure no Rūjienas vidusskolas 8a. klases. Uzvarētājas saņems balvas no veikala “Daba runā” un  SIA ZAAO. "Daba runā” ir vieta, kur iegādāties dabīgus un veselīgus produktus sev, ģimenei un draugiem.

    Novembra mēneša pareizās atbildes: otrreizējai pārstrādei iespējams nodot baterijas; Rudens lapu nodošanas akcijas norisinājās Valmierā un Cēsis; “Eiropas atkritumu samazināšanas nedēļa 2015” notika no 21. līdz 29.novembrim.
   
    Paldies pedagogiem un skolēniem par atsaucību, vēlam veiksmi decembra mēnesī! Ar konkursa jautājumiem varat iepazīties ZAAO mājas lapā www.zaao.lv sadaļā „Sabiedrības izglītošana"/ “Mēneša jautājums”.

     Atgādinām, ka Mēneša jautājums tiek publicēts katra mēneša 1. darba dienā ZAAO mājas lapā sadaļā “Sabiedrības izglītošana”.
Skolēni atbildes var iesniegt līdz mēneša 28.datumam. Konkursa uzvarētāji tiek paziņoti līdz nākamā mēneša 5.datumam ZAAO mājas lapā. Mācību gada beigās, projekta “Cilvēks vidē” noslēguma pasākumā, ZAAO apbalvos arī skolu, no kuras konkursā būs piedalījušies visvairāk audzēkņu.


Informāciju sagatavoja:
Zane Leimane
SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv