20.10.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
 • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
  Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
 • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
  Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
66, pašlaik vēro: 12.

» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » AktualitātesPārgaujas novada svētkos Straupē varēs satikt „100 darbi Latvijai” vēstnešus un laimēt jūras ceļojumu

Šo svētdien, 17. jūlijā, Pārgaujas novada svētkos, Straupes lauku labuma tirdziņā, viesosies vides iniciatīvas „100 darbi Latvijai” vēstneši, kas informēs par 100 labajiem vides darbiem Latvijai un piedāvās asināt prātu vides jautājumos. Zinošākie un attapīgākie balvā saņems īpašu sēklu paciņu un piedalīsies izlozē par Tallink jūras ceļojumu uz Stokholmu 4 personām.

Ar mērķi padarīt skaistāku savu apkārtējo vidi un Latviju, saņemtās sēklas jāiesēj puķu kastē, dārzā, pagalmā, ceļmalā, vai kādā citā tām piemērotā vietā. Lai piedalītos izlozē par jūras ceļojumu, līdz 24. jūlijam iniciatīvas mājaslapā www.100darbilatvijai.lv jāpiereģistrē sēklu paciņas numurs. Laimīgais uzvarētājs tiks paziņots 25. jūlijā.

Kopumā šovasar „100 darbi Latvijai” vēstneši apmeklēs 9 Vidzemes un Latgales puses pilsētu svētkos. Vēl viņus varēs sastapt:
 •  Cēsīs – 23.jūlijā (Cēsis 810)
 •  Mazsalacā – 24.jūlijā (Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki „Ērenpreisam 125”)
 •  Vecpiebalgā – 30.jūlijā (Saiešana slātaviešu garā  "Vecpiebalga atver durvis")
 •  Valmierā – 12. un 13.augustā (Valmieras pilsētas svētki)
 •  Apē – 27.augustā (Apes pilsētas svētki)
Jau ziņots, ka gatavojoties Latvijas simtgadei, atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums ZAAO ir uzsācis vides iniciatīvu „100 darbi Latvijai” un aicina iedzīvotājus apvienot savas zināšanas, idejas, prasmīgās darba rokas un resursus, lai līdz 2018. gada 18. novembrim kopīgiem spēkiem paveiktu vismaz 100 nozīmīgus darbus vides labiekārtošanā, izdaiļošanā un izglītībā.

Savu labo vides darbu aicinām piereģistrēt iniciatīvas mājaslapā www.100darbilatvijai.lv. Visi darbu veicēji tiks iemūžināti „100 darbi Latvijai” liecībās, kas paliks vēsturē. 

Papildu informācija:
Līga Ivanova
„100 darbi Latvijai” koordinatore
Tālr.: 26464686
E-pasts: info@100darbilatvijai.lv
www.100darbilatvijai.lv© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv