25.10.2021, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Pārgaujas apvienības pārvaldei jauni rekvizīti
    Informējam, ka, sākot ar 2021.gada 1.jūliju, iedzīvotājiem, veicot komunālos, nodokļu vai citus maksājumus, jāizmanto jauni rekvizīti ...
  • Izmaiņas klientu apkalpošanā Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldē
    Turpmāk ieeja pašvaldības ēkās tikai ar derīgu COVID-19 sertifikātu vai, lai saņemtu COVID-19 sertifikātu papīra formātā. Pakalpojumu saņemšana pie pašvaldības speciālistiem pieejama tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ar derīgu COVID-19 sertifikātu ...
Karte
Apmeklējumi šodien:
318, pašlaik vēro: 26.

» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » AktualitātesSeminārs par aprites ekonomiku "Ceļā uz sabiedrību, kas nerada atkritumus"

Ziemeļvalstu dienu Valmierā ietvaros, 12.oktobrī plkst.08:30 Dabas un tehnoloģiju parkā "Urda”, CSA poligonā Daibe, notiks seminārs par aprites ekonomiku. Dalība ir bez maksas.

Semināra ievadā ar priekšlasījumu “Labi un ne tik labi piemēri no Ziemeļvalstīm – iedvesmai Vidzemes reģionam” uzstāsies Vides tehnikas, atkritumu un ilgtspējīgas pilsētas plānošanas konsultante Daina Millers-Dalsjö no Zviedrijas.

Pēc lekcijas sekos paneļdiskusija “Kur mēs esam un kurp mēs ejam?”, kurā piedalīsies vairāki vietējie uzņēmēji: “Valmiermuižas alus” saimnieks Aigars Ruņģis, AS “Valmieras Stikla šķiedra” valdes loceklis un ražošanas vadītājs Ģirts Vēveris un funkcionālās pārtikas ražošanas uzņēmuma SIA “Felici” idejas autore un vadītāja, Latvijas augstvērtīgas un veselīgas pārtikas klastera valdes locekle Alise Balgalve.

Paneļdiskusijas dalībnieki runās gan par ražošanas procesu un blakus produktu radīšanu no ražošanas atlikumiem, gan par notekūdeņu apsaimniekošanu, kas ļauj atkārtoti izmantot notekūdeņos nonākušās ražošanas izejviela. Semināru vadīs Kristaps Ročāns, Latvijas augstvērtīgas un veselīgas pārtikas klastera valdes loceklis.

Semināra darba valoda – latviešu valoda.

Semināru organizē Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā sadarbībā ar Zviedrijas, Dānijas, Somijas un Norvēģijas vēstniecībām, SIA “ZAAO”, Dabas un tehnoloģiju parku "Urda" un Valmieras attīstības aģentūru.

Semināram lūdzam reģistrēties https://ej.uz/56gh  līdz 10.oktobrim.

 

Informāciju sagatavoja:
Ingrīda Gubernatorova
SIA "ZAAO"

Attīstības daļas vadītāja
Tālr.: +371 64281250

Mob.tālr.: +371 26537816© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv