28.11.2021, Svētdiena
  • Informējam, ka 30.11.2021 tiks slēgti Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldes Citadeles un Swedbank bankas norēķinu konti.
    Pārgaujas apvienības pārvalde informē, ka šā gada 30.novembrī tiks slēgti pārvaldes maksājumu konti AS "Citadele banka" un AS "Swedbank" bankās. Maksājumu veikšanai lūdzam izmantot AS “SEB banka” norēķinu kontu, kas paliek nemainīgs. Rekvizīti maksājumu veikšanai: Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvalde Reģ. Nr.: 90009116276 Konta numurs: LV06UNLA0050014307758

» NOVADS » ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA » Aktualitātes

SIA "ZAAO" aicina izteikt viedokli par atkritumu apsaimniekošanu

Pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma SIA “ZAAO” (ZAAO) klientiem līdz 30. novembrim ir iespēja izteikt viedokli par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem un ieteikt priekšlikumus jaunu pakalpojumu ieviešanai, aizpildot ikgadējo klientu aptaujas anketu.

Aptaujas anketa pieejama elektroniski www.zaao.lv, spiežot uz bannera KLIENTU APTAUJAS ANKETA. Anketas aizpildīšana aizņems 8 līdz 10 minūtes.

ZAAO Korporatīvās pārvaldības un audita daļas vadītāja Ingrīda Gubernatorova: “Klientu aptauju veicam katru gadu - tas palīdz attīstīt pakalpojumus un padarīt tos ērtākus, pieejamākus mūsu klientiem. Pakalpojumu attīstībā būtiska loma ir arī normatīvo aktu prasībām, piemēram, mūsu darbības reģionā ar 2024. gadu būs jāuzsāk dalīti vākt bioloģiskos atkritumus. Līdz ar to, mums ir svarīgs klientu viedoklis – izpratne un gatavība gaidāmajām pārmaiņām. Vēlamies zināt arī viedokli vai ieteikumus par jau esošajiem jaunajiem pakalpojumiem, piemēram, iespēju nodot tekstila atkritumus.”

Informāciju sagatavoja:

Zane Leimane