02.12.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas apvienībā
  • Informējam, ka 30.11.2021 tiks slēgti Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvaldes Citadeles un Swedbank bankas norēķinu konti.
    Pārgaujas apvienības pārvalde informē, ka šā gada 30.novembrī tiks slēgti pārvaldes maksājumu konti AS "Citadele banka" un AS "Swedbank" bankās. Maksājumu veikšanai lūdzam izmantot AS “SEB banka” norēķinu kontu, kas paliek nemainīgs. Rekvizīti maksājumu veikšanai: Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvalde Reģ. Nr.: 90009116276 Konta numurs: LV06UNLA0050014307758
Karte
Apmeklējumi šodien:
69, pašlaik vēro: 7.

» NOVADS » PĀRGAUJAS VĒSTISPārgaujas apvienības pārvalde veido ikmēneša bezmaksas informatīvo izdevumu "Pārgaujas Vēstis" ar mērķi informēt iedzīvotājus par galvenajām aktualitātēm un notikumiem gan pašvaldības darbā, gan apvienības teritorijā. Izdevumā tiek iekļautas ziņas par Cēsu pašvaldības domes pieņemtajiem lēmumiem, jaunākajiem izstrādātajiem dokumentiem, īstenotajām vietējā, nacionālā un starptautiskā mēroga iniciatīvām un projektiem, kā arī tiek sniegta informācija par gaidāmajiem kultūras, izglītības un plānošanas notikumiem.

Informatīvais izdevums "Pārgaujas Vēstis" tiek izdots reizi mēnesī 1600 eksemplāros. Izdevums tiek nogādāts līdz novada iedzīvotāju pastkastītēm, taču "Pārgaujas Vēstis" iespējams saņemt arī katrā novada pagasta pārvaldē, vai lasīt to elektroniski apvienības mājaslapā.

*Materiālus publicēšanai pašvaldības informatīvajā izdevumā jāiesniedz līdz katra mēneša 14. datumam, sūtot tos elektroniski uz avize@pargaujasnovads.lv

*Materiālus informatīvajam izdevumam iesūtīt tikai elektroniskā formātā (Word dokuments), ja rakstam klāt ir foto – tas jānosūta atsevišķā failā, ar tādu pašu nosaukumu kā raksts (foto jābūt augstas izšķirtspējas (liela izmēra, .jpg formāts)).

Jautājumu gadījumā par pašvaldības ikmēneša informatīvo izdevumu, sazināties zvanot 26368154


2018. gada izdevumi:


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv