26.02.2020, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība 4. reizi izsludina Grantu konkursu
    Konkursa mērķis ir motivēt biznesa veidošanu vai attīstību Pārgaujas novadā ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
578, pašlaik vēro: 21.

Vai Jums būtu vēlme pašvaldības informatīvā izdevuma "Pārgaujas Novada Vēstis" elektronisko versiju ik mēnesi saņemt savā e-pastā?
» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesIZSKANĒJIS PALDIES SKOLOTĀJIEM

            Draudzīgā aicinājuma dienā teikt PALDIES saviem bijušo skolu skolotājiem ir Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas tradīcija jau 10 gadus.

            Arī šogad mūsu skolnieces Līga Alksne (10.klase) un Gabriela Ieva Mūrniece (7.klase) ielūdza savas skolotājas uz svinīgu pasākumu. Aizkustinošs brīdis stundas garumā bija Līgas vadītais pasākums. Varējām priecāties, kā mūsu skolā izaugusī klusā meitene ikdienā, bet visus jau pārsteigusi ar savu aktrises talantu Ziemassvētku lugā 9.klasē, tūlīt tika pamanīta Cēsīs. Droši, izjusti, pārliecinoši skanēja Līgas teiktie vārdi. Muzikālie sveicieni, radošie darbi mūs ieveda atmiņās par pavasari, vasaru, rudeni, atgādinot, ka tobrīd aiz loga bija ziemas aukstums. Skolotāji saņēma ziedus un skolēnu pateicības vēstules. Uzaicinātas mīļās skolotājas – Elita Pakalne un Ligita Krūmiņa.

            Cēsu Valsts ģimnāzijas 10. klasē mācās 3 Straupes pamatskolas bijušie absolventi. Uz Pateicības svētkiem skolotājas aicināja Kate Medne un Evita Vanaga.

Paldies vārdus un gaismas lukturīšus saņēma arī vecāki un uzņēmēji. Brīnišķīgi bija justies kā Ojāra Vācieša kafejnīcas apmeklētājiem, ielūkojoties apkārt esošo sarunās, domās, ieklausoties mīlestības dzejā, apbrīnojot kluso paldies, kas izteikts dejā.

Paldies abu skolu pedagogiem un, protams, mūsu meitenēm!

            Uzaicinātās mīļās skolotājas – Ligita Krūmiņa, Elita Pakalne, Zane Berga, Dana Gaile.

            Abās skolās direktorei Ligitai Krūmiņai teica paldies par labi sagatavotiem skolēniem ģimnāzijām.

Visu skolotāju vārdā

Elita Pakalne© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv