20.11.2019, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas 101. gadadienai veltīta svētku koncertprogramma “MŪSU STĀSTI LATVIJAI” ...
    17. novembrī plkst. 19.00 Stalbes tautas namā ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
149, pašlaik vēro: 19.

Vai Jūs būtu gatavs/ -a realizēt savu kultūras pasākuma ideju Pārgaujas novadā?
» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesAnsis Bogustovs viesojas Stalbes vidusskolā

12. maijā, Eiropas dienu ietvaros, Stalbes vidusskolā viesojās radio un televīzijas žurnālists Ansis Bogustovs, kura dzīve lielā mērā saistīta ar notiekošo Eiropas savienībā.

Uz tikšanos ar žurnālistu skolas zālē pulcējās skolēni no septītās līdz divpadsmitai klasei. Ansis stāstīja, ka par žurnālistu strādā, kopš atceras sevi. Sarunā ar skolēniem raisījās diskusijas par to, kā “kustās” nauda Latvijā un Eiropas savienībā, kā veidojas valsts un Eiropas savienības budžets, kur nonāk nodokļi un kā tie tiek dalīti, kāpēc ir jāstrādā un jāmaksā valstī noteiktie nodokļi.

Tikšanās laikā pārbaudītas tika arī skolēnu zināšanas par Eiropas savienību, tās dalībvalstīm, iedzīvotāju skaitu. Lai arī sākotnēji skolēni uz jautājumiem atbildēja kūtri, Ansis Bogustovs ar savu neatlaidību un enerģijas pārpilnību, guva no skolēniem pareizās atbildes.

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv