20.09.2020, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
627, pašlaik vēro: 16.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesKonkursā “ZAAO mēneša jautājums” piedalās vairāk kā pustūkstotis dalībnieku


SIA ZAAO attīstības daļas speciāliste Kristīne Kazakēviča izsaka lielu pateicību pedagogiem un skolēniem par atsaucību un vēl veiksmi novembra mēnesī!

Ar konkursa jautājumiem var iepazīties ZAAO mājas lapā, Mēneša jautājums.

Novembra uzvarētājiem balvas no konkursa “ZAAO mēneša jautājums” atbalstītāja –“Daba runā”.  Veikals "Daba runā” ir vieta, kur iegādāties dabīgus un veselīgus produktus sev, ģimenei un draugiem.
Atgādinām, ka Mēneša jautājums tiks publicēts katra mēneša 1. datumā (darba dienā) ZAAO mājas lapā sadaļā “Sabiedrības izglītošana”. Skolēni atbildes var iesniegt līdz mēneša 28.datumam. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti līdz nākamā mēneša 5.datumam ZAAO mājas lapā. Mācību gada beigās, projekta “Cilvēks vidē” noslēguma pasākumā, ZAAO apbalvos arī skolu, no kuras konkursā būs piedalījušies visvairāk audzēkņu.

ZAAO vides izglītības projektu vadītāja Arita Smalkā-Boriseviča uzsver, ka konkursa “ZAAO mēneša jautājums” mērķis ir pievērst skolēnu uzmanību vides jautājumiem, likt aizdomāties par savu ikdienas rīcību, domājot par atkritumu apsaimniekošanu un citiem vides aspektiem, un izteic lielu prieku par skolēnu aktivitāti un pieaugošo interesi.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv