26.02.2020, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība 4. reizi izsludina Grantu konkursu
    Konkursa mērķis ir motivēt biznesa veidošanu vai attīstību Pārgaujas novadā ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
632, pašlaik vēro: 14.

Vai Jums būtu vēlme pašvaldības informatīvā izdevuma "Pārgaujas Novada Vēstis" elektronisko versiju ik mēnesi saņemt savā e-pastā?
» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesSavus novadniekus par labām sekmēm sveiks Mārtiņš Ruskis

Jau vairākus gadus pēc kārtas, Pārgaujas novads sumina skolēnus, kuriem bijuši augsti sasniegumi starpnovada mēroga mācību priekšmeta olimpiādēs un kuri mācību gadu beiguši ar ļoti labām un teicamām sekmēm.

Šogad pasākums ieguvis īpašu nosaukumu „Pārgaujas intelekts” un notiks 31.maijā plkst. 14.00 Stalbes tautas namā.

 Lai arī kopējais bērnu skaits, salīdzinājumā ar citiem novadiem nav pārāk liels, mēs varam lepoties ar divpadsmit skolēniem, kuri guvuši sasniegumus starpnovada mēroga mācību priekšmeta olimpiādēs un krietnu skaitu ļoti labu sekmju īpašniekiem.

Kā sveicienu skolotajiem, skolēniem un viņu vecākiem novads ir sagādājis „Okartes skatuves” uzvarētāja – novadnieka Mārtiņa Ruska koncertu. Lai Mārtiņš skolēniem ir kā piemērs tam, ka uzņēmība, neatlaidība un darbs nes panākumus.

Novēlam skolēniem nezaudēt mācību sparu arī nākamjā gadā, kā arī apsveicam Mārtiņu Ruski ar uzvaru šovā un novēlām veiksmi arī turpmāk!

 

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv