26.02.2020, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība 4. reizi izsludina Grantu konkursu
    Konkursa mērķis ir motivēt biznesa veidošanu vai attīstību Pārgaujas novadā ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
595, pašlaik vēro: 15.

Vai Jums būtu vēlme pašvaldības informatīvā izdevuma "Pārgaujas Novada Vēstis" elektronisko versiju ik mēnesi saņemt savā e-pastā?
» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesViesošanās Limbažu novadā...

           Š.g. 1. Jūnijā Stalbes vidusskolas pirmsskolas darbinieku kolektīvs ar omulīgo „Vojādžerīti” devāmies uz krāsaino Limbažu novadu.

          Kā pirmo apciemojām Pirmsskolas izglītības iestādi „Ozolaine”, kurā mūs mīļi uzņēma un sagaidīja izglītības iestādes vadītāja Zinta Skrastiņa. Apskatījāmies un iepazināmies ar kolēģēm, iestādes tradīcijām, telpām, materiāliem, apmainījāmies ar informāciju, un paciemojoties pie vadītājas izzinājām iestādes vēsturi.

         Tālāk devāmies uz Tūjas saulainiem un vējainiem jūras krastiem. Pusdienojām, baudījām malku kafijas un priecājāmies par lietaini skaisto dienu. Pēc nelielas atpūtas auto mūs aizveda uz SIA N. Bomja maiznīcu „Lielezers”. Maiznīca atrodas ļoti skaistā vietā, šeit var baudīt dabu un maizes garšīgo smaržu! Gide mums izrādīja cehu un stāstīja par procesu, kā notiek ražošana un tiek plānoti ikdienas darbi. Ekskursija bija gana interesanta un aizraujoša, atmiņā palikuši dažādi iespaidi par maizes tapšanu un kādi procesi jāievēro, lai maizīte būtu garšīga.

                LIELS PALDIES, Stalbes vidusskolas direktorei Jolantai Dzenei, Arodbiedrības priekšsēdētājai Mārai Bušai un bērnu vecākiem par atbalstu un doto iespēju pabūt pie kaimiņu novada kolēģītēm atzīmējot mācību gada noslēgumu! Paldies, Sarmai un Viktoram par omulīgo „Vojādžerīti”.

              Lai Jums visiem vasaras saulainais laiks dod dvēselē mieru un siltumu, gaidīsim krāsaino rudeni, lai atkal ar jauniem spēkiem uzsāktu jauno mācību gadu!

 

Stalbes vidusskolas pirmsskolas metodiķe Ingrīda Balode© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv