20.09.2020, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
626, pašlaik vēro: 17.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesEkoskolu rīcības dienas

Dabā atkritumi nerodas, taču cilvēku pasaulē tā ir liela problēma, sevišķi – kopš sākām ražot plastmasu, kas tagad nonāk gan mežos, gan upēs, gan jūrās un okeānos. Atkritumu savākšana un vešana uz izgāztuvēm nav labs risinājums. Daudz svarīgāk ir radīt pārmaiņas, lai atkritumi nerastos vispār – un tikai tad domāt par šķirošanu, pārstrādi un savākšanu.
Samazināt atkritumu daudzumu nemaz nav tik sarežģīti – pietiek atteikties no lieka iepakojuma un nepirkt lietas, kuras nāksies drīz izmest. Tas ļauj ietaupīt arī dabas resursus un arī naudu.

Pārgaujas novada iedzīvotāji tiek aicināti līdzdarboties Ekoskolu rīcības dienās no 29. oktobra līdz 4. novembrim.

Rudens pikniks Straupes pagasta pārvaldē 1. novembrī

Skolas aktivitātes notiks visas nedēļas garumā - Ekopadomes izglítojošās aktivitātes, auduma maisiņu šūšana rudens labumiem, papīra krūzīšu gatavošana, alternatīva plastmasas salmiņiem-niedru salmiņu vākšana

Vairāk informācijas par aktivitātēm un iespējamo dalību tajās sniegs Straupes pamastskolas skolotāja Evija Tiltiņa (mob. tel.: 22013699)© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv