27.09.2020, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
275, pašlaik vēro: 16.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesPārgaujas novada izglītības iestādes gatavas uzsākt jauno mācību gadu

Foto: Vizīte Stalbes pamatskolā

Kā ierasts katru gadu, arī šovasar, 30. augustā, Pārgaujas novada domes priekšsēdētājs Hardijs Vents un sociālo, izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājs Monvids Krastiņš devās vizītēs uz Pārgaujas novada izglītības iestādēm.  Tuvojoties jaunajam mācību gadam, vizītes mērķis bija novērtēt un apstiprināt skolu atbilstību un gatavību mācību atsākšanai un skolēnu uzņemšanai skolu telpās.

Pārgaujas novada domes pārstāvji devās uz Straupes pamatskolu, Stalbes pamatskolu, Stalbes pamatskolas struktūrvienību Auciemā un Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskolu, kur skolu direktoru, skolotāju un administrācijas darbinieku pavadīti, tie apskatīja un novērtēja to, kas izglītības iestādēs uzlabots, kas paveikts un labiekārtots, kā arī norādīja uz nepilnībām, pie kurām jāpiestrādā.

Jāpiebilst, ka Stalbes vidusskolā joprojām tiek īstenoti elektrotīklu pārbūves darbi, kas tika uzsākti vasaras sākumā. Tajos tiek veikti esošo ēkas maģistrālo elektroapgādes tīklu nomaiņa, tai skaitā starpstāvu sadaļņu nomaiņa un jaunu stāvvadu izbūve. Pārbūves darbi neskar visas skolas telpas vienlaicīgi, kas nozīmē, ka mācību procesam tie netraucēs.

Gan H.Vents, gan M. Krastiņš atzina, ka visas Pārgaujas novadā esošās izglītības iestādes un to telpas ir atbilstošas un gatavas skolēnu uzņemšanai.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv