12.11.2019, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas 101. gadadienai veltīta svētku koncertprogramma “MŪSU STĀSTI LATVIJAI” ...
    17. novembrī plkst. 19.00 Stalbes tautas namā ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
2142, pašlaik vēro: 30.

Vai Jūs būtu gatavs/ -a realizēt savu kultūras pasākuma ideju Pārgaujas novadā?
» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesStalbes vidusskolas 6. klases komanda – konkursa ”Zvaigžņu klase 2012” finālisti!

 

Stalbes vidusskolas 6. klases komanda ir Vidzemes novada uzvarētāji un ir ieguvuši iespēju pārstāvēt savu reģionu konkursa finālā, kas norisināsies 12. janvārī.

Erudīcijas konkursam “Zvaigžņu klase 2012” bija pieteikušās gan komandas no mazām lauku un pilsētu skolām, gan ģimnāzijām. Kopā konkursā reģistrējās 291 komanda ar 1340 dalībniekiem.

Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu lasītprasmi, interesi par mācību priekšmetiem, padziļināt skolā iegūtās zināšanas un izmantot dažādus uzziņas avotus un tehnoloģiskos risinājumus mācību procesā.  Lai  cīnītos par  galveno balvu – jūras ceļojumu visai komandai ar prāmi uz Stokholmu, skolēni četrās konkursa kārtās atbildēja uz 100 teorijas jautājumiem, 90 sadarbības partneru jautājumiem un izveidoja 2 dažādus radošos darbus. Veidojot radošos darbus, skolēniem bija iespēja padomāt par to, kas viņi ir Latvijai un kas Latvija ir viņiem, kā arī iejusties rakstnieku lomā, sacerot dzejoli, eseju vai humoresku par tēmu “Es. Tu. Viņš. Viņa. Mēs!”.

 Pirmo gadu konkursa fināls norisināsies klātienē un tiešraidi nodrošinās ChaulaTV.

Skolotāja Anda Tomsone© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv