13.11.2019, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas 101. gadadienai veltīta svētku koncertprogramma “MŪSU STĀSTI LATVIJAI” ...
    17. novembrī plkst. 19.00 Stalbes tautas namā ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
809, pašlaik vēro: 34.

Vai Jūs būtu gatavs/ -a realizēt savu kultūras pasākuma ideju Pārgaujas novadā?
» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesDeputāti vadīs stundas Stalbes vidusskolā

Arī šogad uz Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) rīkoto akciju „Skolas diena 2013”, kuras laikā aicina pašvaldību deputātus uz dienu kļūt par pedagogu „ēnām” un iejusties izglītības darbinieku ikdienas ritmā, atsauksies Pārgaujas novada domes deputāti, kuri 20.septembrī  dosies uz Stalbes vidusskolu un iejutīsies skolotāju amatā.

Kā pastāstīja Stalbes vidusskolas direktore Jolanta Dzene, tā nebūšot mācību stunda tiešā nozīmē. Deputātiem būs iespēja izzināt skolēnu viedokļus dažādos jautājumos, kā arī skolēniem uzdot jautājumus deputātiem. Pārgaujas novada domes priekšsēdētājam Hardijam Ventam uzticēta  stundas vadīšana pie devīto līdz divpadsmito klašu skolēniem.

Stalbes vidusskolas direktore uzskata, ka šādas dienas palīdz deputātiem vairāk izprast skolas dzīvi un skolotāju profesiju. Savukārt deputāte Rudīte Vasile atzina, ka skolā esošā situācija jau ir zināma, šoreiz mērķis ir aicināt skolēnus iesaistīties novada dzīvē. Deputāte arī minēja, ka, uz viņai atvēlēto stundu, ir gatavojusies īpaši, sagatavojot novada karti, ar kuru skolēniem būs saistīti vairāki praktiski uzdevumi. „Vēlos mudināt interesi skolēnos par teritoriju, kurā viņi dzīvo,” teic Rudīte Vasile.

 Pagājušajā gadā „Skolas dienā 2012” Pārgaujas novada deputāti uz dienu kļuva par skolēniem un risināja pirmsskolas uzdevumus, mācījās matemātiku un ievingrināja balsis dziedāšanā.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv