14.08.2020, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
821, pašlaik vēro: 12.

» NOVADS » Jaunieši » AktualitātesIedves prieku!

30.novembrī Straupes kultūras namā norisinājās Pārgaujas novada jauniešu biedrību rīkotā labdarības diena „Iedves prieku!”, kuras laikā norisinājās gan lietoto mantu tirdziņš, gan bija iespēja ziedot drēbes un mantas Pārgaujas novada mazturīgajām ģimenēm, bet vakarā uz koncertu kopā pulcējās skatītāji un pašmāju talantīgie cilvēki un viņu draugi. Visos pasākumos ieeja bija pret ziedojumiem, dienas garumā kopā tika saziedoti 147 lati un 98 santīmi, kuri tālāk, pēc biedrības „Straupes jaunieši” kopsapulces un konsultācijas Pārgaujas novada sociālajā dienestā tika novirzīti trīs Pārgaujas novada mazturīgajām ģimenēm (no katra pagasta vienai ģimenei), kādu konkrētu nepieciešamu lietu iegādei. Otrajos Ziemassvētkos, 26.decembrī, biedrības „Straupes jaunieši” pārstāvji apbraukāja trīs novada ģimenes un iepriecināja tās svētkos ar dažādām dāvanām, kuras tika iegādātas par labdarības dienā saziedoto naudu. Ģimenei Straupes pagastā tika dāvinātas segas un gultasveļas komplekti, ģimenei Stalbes pagastā nepieciešamais putekļusūcējs, bet ģimene Raiskuma pagastā tika iepriecināta ar dažādiem virtuves piederumiem.

Biedrība „Straupes jaunieši” saka lielu paldies visiem pasākuma dalībniekiem un ziedotājiem, kuri atsaucās mūsu idejai un ļāva tai īstenoties, tāpat arī paldies jāsaka novada domei, par atvēlētajām telpām un atļauju rīkot šo pasākumu, paldies Straupes ev.lut draudzei par morālo atbalstu un padomiem, paldies biedrībai „Vari un dari” no Raiskuma pagasta par sadarbību un viņu idejām labdarības dienas papildināšanai un protams, paldies arī visiem, kuri piedalījās tirdziņā un koncerta tapšanā.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv