09.12.2019, Pirmdiena

Vai Jūs būtu gatavs/ -a realizēt savu kultūras pasākuma ideju Pārgaujas novadā?
» NOVADS » Jaunieši » Aktualitātes

Pārgaujas novada jauniešu tikšanās
24. aprīlī plkst. 18.00 Stalbē, pagasta pārvaldes aktu zālē notiks pirmā Pārgaujas novada jauniešu tikšanās. Laipni aicināti visi jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem, kuriem idejas un priekšlikumi jaunatnes lietu attīstībai Pārgaujas novadā.

Tikšanās laikā pārspriedīsim aktualitātes jaunatnes jomā, novada jauniešu vēlmes un jaunatnes lietu attīstības prioritātes pašvaldībā, kā arī iepazīsimies savā starpā, lai turpmāk veiksmīgi sadarbotos.

Uz tikšanos aicina Pārgaujas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Hofmane.

Lūdzu, savu dalību piesaki ŠEIT!

Nāc, izsaki savu viedokli un kopā radīsim idejas jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanai!