10.07.2020, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
595, pašlaik vēro: 19.

» NOVADS » Jaunieši » AktualitātesMaijs teātra zīmē
Šogad maijā Pārgaujas novada amatierteātri skatītāju priekam sagatavojuši jaunas izrādes. Turpinājumu Antona un Annas kopīgajiem piedzīvojumiem rādīja Straupes amatierteātris “Sapņojums”, Māmiņdienā Rozulas jauniešu amatierteātris “Rozbeķēni” māmiņas un citus viesus iepazīstināja ar muzikālu izrādi “Senos laikos”, savukārt 30. maijā 19.00 pirmizrādi komēdijai “Mīlestības pinekļos” demonstrēs Raiskuma pagasta jauniešu teātris “Cālīši brālīši”.

9. maijā izrādi “Kāzu gada jubileja” rādīja Straupes pagasta teātris “Sapņojumus” režisores Ināras Baltgalves vadībā. Šī izrāde ir turpinājums pagājušajā gadā demonstrētajai komēdijai “Antons un Anna”, kurā divi pusmūža cilvēki nolēma savu turpmāko dzīves ceļu iet kopā. Šogad Antons un Anna gaidīja pirmo kāzu gadadienu un mēģināja izdomāt īpašu veidu, kā vienam otru pārsteigt šajos svētkos. Pārpratumu netrūka, skatītāji ar smiekliem pavadīja aktierus visas izrādes garumā. Īpaši izcēlās Antons, kura lomā šoreiz iejutās Pārgaujas novada domes deputāts Alfs Lapsiņš. Viņš teātri spēlējis arī agrāk, taču tagad pāris gadus uz skatuves nebija kāpis. Skatītāju sajūsma par deputāta aktierprasmi liek domāt, ka izrādi drīzumā redzēsim vēlreiz un režisore Ināra Baltgalve apgalvo, ka tā noteikti būs.

Nākamajā dienā, Māmiņdienā, “Rozbeķēnu” izrāde par divu velniņu piedzīvojumiem, nedarbiem un ģimenes atrašanu, papildināja koncerta “Mana mamma visburvīgākā!” programmu. Pirms koncerta bija skatāma bilžu kolekcija ar Pārgaujas novada mammām, kuras iesūtījuši bērni, kā arī mammu un bērnu fotogrāfiju izlasi no Pārgaujas novada mājas lapas. Ar mīļiem vārdiem, vēlējumiem un dzejoļiem mammu sirdis aizkustināja “Rozbeķēnu” meitenes, ar sirsnīgām un pavasarīgām dziesmām priecēja Santa Solovjova, Krista un Ella Grabes. Ar izrādei īpaši sagatavotām dejām visus klātesošos pārsteidza Straupes pamatskolas skolēni, kuri iejutās gan velniņu, gan ežu un laupītāju ādā.

Paldies Inesei Mangulei un visai “Rozbeķēnu” komandai, kurā pirmo reizi darbojās arī Rozulas “dvēselīte” Ilze Krivašonoka, iejūtoties baroneses tēlā, un Aiga Ruciņa, kura savu talantu vietējiem atklāja tikai šogad – talantu šovā. Kā pēc izrādes atzina Aiga, ir bijis ļoti liels uztraukums, tomēr skatītāju ovācijas liecināja, ka Aiga izcili notēlojusi vella māti. Jācer, ka arī šo izrādi drīzumā skatīsim atkārtoti!

Uz tikšanos Pārgaujas novada amatierteātru izrādēs!

 

Līga Hofmane
Sabiedrisko attiecību speciāliste© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv