13.07.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
894, pašlaik vēro: 21.

» NOVADS » Jaunieši » AktualitātesKino vakars pie Rozbeķu pilsdrupām


1. augustā Rozulā, pie 14. gadsimtā celtās Rozbeķu pils, pulcējās novada ļaudis, lai lauku noskaņā baudītu jau otro kino vakaru šovasar. Kino vakaru sadarbībā ar Rozulas jauniešiem rīkoja biedrība „Straupes jaunieši”.

Jūlijā „Straupes jaunieši” rīkoja kino vakaru savās „mājās” – Straupē. Lai skatītājiem būtu interesantāk, tika nolemts, ka otrais kino vakars jārīko citur. Izvēle krita par labu Rozulas pusei, kopīgās sarunās Pārgaujas novada jaunieši vienojās, ka filmu „Likteņdzirnas” jārāda pie Rozulas pilsdrupām.

Rozuliešiem un straupiešiem sadarbojoties, tapa skatītājiem tīkams pasākums, kura noslēgumā ikvienu gaidīja pārsteigums. Lai gan Jāņa Streiča 1997.gadā uzņemtā melodrāma „Likteņdzirnas” stāstīja par attiecību līkločiem mīlas trijstūrī un filma beidzās traģiski, par pozitīvām emocijām gādāja skujenietis Raimonds Jermaks. Puisis tumsā izgaismoja skatītāju rindas ar uguns šovu. Skatītājus ne pa jokam sajūsmināja divu liesmu un Raimonda veiklības radītie uguns virpuļi.

Paldies par atsaucību „Vecmuižnieku” māju saimei – Mārtiņam, Dagnei un Andrai, paldies Raimondam par šovu un paldies visiem palīgiem par atbalstu pasākuma rīkošanā!

Līga Hofmane