10.07.2020, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
858, pašlaik vēro: 22.

» NOVADS » Jaunieši » AktualitātesSniega diena Pārgaujas novadā, Auciemā

Šogad,  17.janvārī, gan visā pasaulē, gan arī vairākās vietās Latvijā ar daudz un dažādiem pasākumiem tiks svinēta jau piektā  “Pasaules Sniega diena 2016”, dodot iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega un ledus.

Pasaules Sniega diena ir Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) ikgadējs sniega festivāls, kas dod bērniem un viņu vecākiem iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega, radīt patīkamas atmiņas, kā arī iedvesmu turpināt nodarboties ar ziemas aktivitātēm arī nākotnē. Pasaules sniega diena ir kļuvusi jau par tradīciju, un tā norit daudzās vietās Latvijā janvāra trešajā svētdienā.

Šogad uz Sniega dienas pasākumiem  pieteikušies ap 200 organizatoru.

Viens no pasākumiem šajā dienā notiks arī Raiskuma pagasta Auciemā, Auciema slidotavā, kas atrodas pie Auciema skoliņas.

17.janvārī plkst. 17:00 Pārgaujas novada jauniešu biedrība „Vari un dari” aicina ikvienu slidot gribētāju uz slidošanu mūzikas pavadījumā.

Pasākums ir bez maksas, pašiem slidotājiem jānodrošina sev slidas, jāpaņem kāds našķis un silti jāsaģērbjas. Taču labākie diskoslidošanas tērpi tiks vērtēti.  Laika apstākļus sola īsti ziemīgus, ledus būs un par karstu tēju arī būs padomāts. Pavisam maziem slidotājiem drošības labad vajadzētu ķiveri vai vismaz stingru pieaugušā roku, pie kā pieturēties.

Pārgaujas novada jauniešu biedrība „Vari un dari”


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv