16.12.2019, Pirmdiena

Vai Jūs būtu gatavs/ -a realizēt savu kultūras pasākuma ideju Pārgaujas novadā?
» NOVADS » Jaunieši » Aktualitātes

25. martā akcija “Zemes stunda”

25. martā no plkst. 20:30 līdz plkst. 21:30 jau vienpadsmito reizi pasaulē tiek atzīmēta Zemes stunda, kas, nelietojot apgaismes objektus stundas garumā, aicina domāt par klimata pārmaiņām un individuālu paradumu ietekmi uz šīm izmaiņām. Kā katru gadu, valsts iestādes, iedzīvotāji un uzņēmumi ir aicināti Zemes stundas svētkus sagaidīt, simboliski izslēdzot apgaismes objektus.

Arī Pārgaujas novada pašvaldība atbalstīs akciju “Zemes stunda”, tādēļ 25. martā no plkst. 20:30 uz stundu iespēju robežās izslēgs ielu apgaismojumu visos trīs pagastos.

Aicinām ikvienu simboliski izslēgt gaismu arī savā istabā, mājā vai darba vietā uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.

Informāciju par publiskajiem Zemes stundas pasākumiem meklējiet mājaslapā www.zemesstunda.lv.

Elīna Astahovska,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste,
Attīstības plānošanas nodaļa