06.12.2019, Piektdiena

Vai Jūs būtu gatavs/ -a realizēt savu kultūras pasākuma ideju Pārgaujas novadā?
» NOVADS » Jaunieši » Aktualitātes

Vietējās pašvaldības Pārgaujas novadā tiksies ar Norvēģu sadarbības partneriem.

23. un 24.oktobrī Pārgaujas novadā viesosies Norvēģu pašvaldību pārstāvji, lai kopīgi ar sadarbības partneriem no Pārgaujas, Raunas, Priekuļiem, Vecpiebalgas, Amatas, Jaunpiebalgas un Līgatnes novadiem piedalītos konferencē.

Konferencē piedalīsies Latvijas Pašvaldību savienības vecākais padomnieks Māris Pūķis, lai pastāstītu, kā vietējā vara darbojas Latvijā , par tās struktūra un praksi , savukārt Norvēģijas asociācijas vietējo un reģionālo pašvaldību Starptautisko projektu vadītāja Elita Cakule stāstīs par Norvēģijas pieredzi

Konferences laikā tiks diskutēts par Norvēģijas un Latvijas pieredzi pašvaldību sadarbībā ar uzņēmējiem, tūrisma attīstību un jauniešu nodarbinātību.

Pirmās konferences dienas pēcpusdienā, Norvēģijas pārstāvji viesosies Pārgaujas, Priekuļu un Vecpiebalgas novadā, lai iepazītos ar pašvaldību, savukārt 24.oktobra pēcpusdienā, norvēģu delegācija viesosies Ungurmuižā un apmeklēs Straupes baznīcu.