07.07.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
144, pašlaik vēro: 27.

» NOVADS » Jaunieši » AktualitātesVietējās pašvaldības Pārgaujas novadā tiksies ar Norvēģu sadarbības partneriem.

23. un 24.oktobrī Pārgaujas novadā viesosies Norvēģu pašvaldību pārstāvji, lai kopīgi ar sadarbības partneriem no Pārgaujas, Raunas, Priekuļiem, Vecpiebalgas, Amatas, Jaunpiebalgas un Līgatnes novadiem piedalītos konferencē.

Konferencē piedalīsies Latvijas Pašvaldību savienības vecākais padomnieks Māris Pūķis, lai pastāstītu, kā vietējā vara darbojas Latvijā , par tās struktūra un praksi , savukārt Norvēģijas asociācijas vietējo un reģionālo pašvaldību Starptautisko projektu vadītāja Elita Cakule stāstīs par Norvēģijas pieredzi

Konferences laikā tiks diskutēts par Norvēģijas un Latvijas pieredzi pašvaldību sadarbībā ar uzņēmējiem, tūrisma attīstību un jauniešu nodarbinātību.

Pirmās konferences dienas pēcpusdienā, Norvēģijas pārstāvji viesosies Pārgaujas, Priekuļu un Vecpiebalgas novadā, lai iepazītos ar pašvaldību, savukārt 24.oktobra pēcpusdienā, norvēģu delegācija viesosies Ungurmuižā un apmeklēs Straupes baznīcu.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv