23.09.2020, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1220, pašlaik vēro: 13.

» NOVADS » KULTŪRA » AktualitātesIzvērtēti Pārgaujas novada kultūras projektu konkursa pieteikumi

 

9. janvārī tika izvērtēti 2019. gada nogalē Pārgaujas novada pašvaldības pirmo reizi izsludinātā kultūras projektu konkursa pieteikumi.

Pārgaujas novada pašvaldība kultūras projektu konkursu izsludināja ar  mērķi sekmēt jaunradi un atbalstu iedzīvotāju iniciatīvām, paplašinot kultūras produktu piedāvājumu Pārgaujas novadā un veicināt novada iedzīvotāju iesaisti kultūras norisēs, realizējot savu pasākuma ideju.

Konkursa kopējais finansējums 2020.gadam ir EUR 2000, vienas idejas maksimālā atbalstāmā summa – EUR 500.00. Konkursā varēja piedalīties jebkura juridiska vai pilngadīga fiziska persona, un projekta īstenošanas laiks noteikts 2020. gads. Kopā tika saņemti 5 projektu pieteikumi.

Izvērtēšanas komisija, kuras sastāvā bija Pārgaujas novada domes priekšsēdētājs Hardijs Vents, Pārgaujas novada domes deputāte Guna Rukšāne, Pārgaujas novada domes deputāte un tūrisma organizatore Rudīte Vasile, finanšu nodaļas vadītāja Līga Medne, kultūras pasākumu organizatore Solveiga Ruska, sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste Iluta Beķere un ārējais eksperts Inga Krafte, iepazinās ar projektu pieteikumiem, piešķirot tiem punktus atbilstoši projektu pieteikumu vērtēšanas kritērijiem (kritērijus skatīt Pārgaujas novada kultūras projektu konkursa nolikumā). Diskutējot par projektu ideju nozīmību, aktualitāti, lietderību un potenciālu pulcēt norādīto mērķauditoriju, kā arī projektu tāmēs norādīto pieprasīto finanšu līdzekļu apjomu, kas dažos projektu pieteikumos nesasniedza maksimālo atbalstāmo summu, projektu izvērtēšanas komisija nolēma atbalstīt visus iesniegtos projektu pieteikumus. Vērtēšanas komisija novēl kultūras projektu ideju autoriem realizēt savas idejas un sasniegt izvirzītos mērķus, savukārt, nākamo projektu konkursu dalībniekiem un ideju autoriem būt vēl radošākiem un unikālākiem ideju radīšanā. 

2020. gadā Pārgaujas novadā gaidāmi vēl nebijuši, kā arī jau ļoti labi pazīstami un  par tradīciju kļuvuši pasākumi – apģērbu un aksesuāru andele “Straupes modes”, Latvijas vīndaru svētki Straupes Zirgu pastā, multimediāla kustību izrāde “Ziema”, kā arī senioru festivāls “Stalbes pavasaris” un Sveču un sieviešu dienu pēcpusdiena.

Kultūras projektu konkursa rezultāti:© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv