08.08.2020, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
7, pašlaik vēro: 31.

» NOVADS » NVO » AktualitātesTikšanās ar novada sabiedriskajām organizācijām.

11. februārī plkst. 16.00  Stalbes sēžu zālē uz tikšanos ar Pārgaujas novada pašvaldību aicinātas visas novada sabiedriskās organizācijas.

Tikšanās laikā Vidzemes lauku partnerības BRASLA pārstāve Līga Kārkliņa stāstīs par partnerības tālāko darbību ES finansējuma piesaistē un turpmāko  Pārgaujas novada sabiedrisko organizāciju iekļaušanos partnerībās. Pašvaldība informēs par savu redzējumu sadarbībai ar Cēsu rajona lauku partnerību, partnerību Brasla un novada sabiedriskajām organizācijām. Pārrunāsim katras organizācijas paveikto 2013.gadā, īpaši izvērtējot to, kas padarīts pašvaldības atbalstītā projekta ietvaros.

Pašvaldības 2013. gadā izsludinātajam projektu konkursam, kur bija iesniegti septiņpadsmit projekta pieteikumi, no kuriem apstiprināti vienpadsmit, bija liela atsaucība iedzīvotāju vidū, tāpēc arī 2014.gadā Pārgaujas novada pašvaldība turpinās iesākto. Sarunas laikā tiks uzklausīti ierosinājumi projektu konkursa nolikumam, kā arī apspriesta turpmākā sadarbība organizācijām ar pašvaldību.

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv