04.08.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1464, pašlaik vēro: 45.

» NOVADS » NVO » AktualitātesSeminārs „Sadarbība konkurences apstākļos: IKT* un audiovizuālās nozares attīstība”.

Vidzemes plānošanas reģions (VPR) 5. martā aicina piedalīties seminārā „Sadarbība konkurences apstākļos: IKT* un audiovizuālās nozares attīstība. Seminārs tiek rīkots projekta „Informācijas sabiedrības un IKT attīstība audiovizuālajā uzņēmējdarbībā” (Medi@TIC) ietvaros. Projekta kontekstā par audiovizuālu saturu tiek uzskatīti gan kinematogrāfiski darbi, gan tradicionālo un tiešsaistes mediju radītais saturs, gan arī izklaides saturs, piemēram, video spēles, gan dažādi funkcionālie risinājumi, kuru pamatā ir tehnoloģijas, praktiskais dizains un lietojamība, piemēram, mobilo tālruņu lietotnes/aplikācijas. Projektā īpaša uzmanība pievērsta audiovizuālā satura veidošanai jaunām izplatīšanas platformām (mobilas tehnoloģijas, digitālā TV, 3D formāts u. c.).

Seminārā aicināti piedalīties uzņēmēji, pašvaldību, nevalstiskā sektora, izglītības iestāžu pārstāvji un citas ieinteresētās puses. Tā laikā interesentiem būs iespēja vairāk uzzināt par projektu Medi@TIC, tā mērķiem un rezultātiem, pastiprināta uzmanība tiks veltīta jautājumam par sadarbību kopīgu interešu veiksmīgākai sasniegšanai, kā arī būs iespēja iepazīties ar vairākiem pašmāju labās prakses piemēriem IKT un audiovizuālajā jomā.

Līdz šim projektā ir veikts detalizēts audiovizuālā sektora izvērtējums Vidzemē, kas parādījis, ka Vidzemē ir liels potenciāls un vajadzīgie priekšnosacījumi jomas attīstībai. Dokumentā skatīti gan audiovizuālās jomas attīstības priekšnosacījumi, gan vērtēts arī institucionālais atbalsts un finansējums sektora attīstībai. Tāpat pētīta likumdošana un izglītības iespējas, arī galvenie audiovizuālā satura izplatīšanas kanāli. Ar detalizētu sektora izvērtējumu varat iepazīties šeit.

Projekta galvenais uzdevums ir veicināt starptautiskas nozīmes sadarbību un pieredzes apmaiņu starp projekta partneru reģionu uzņēmējiem un augstskolām, meklējot risinājumus audiovizuālās jomas straujākai attīstībai Eiropā.

*IKT – informācijas un komunikācijas tehnoloģijas

Semināra mērķauditorija: uzņēmēji, pašvaldību, nevalstiskā sektora, izglītības iestāžu pārstāvji un citas ieinteresētās puses

 

Laiks

Tēma

Runātājs

9:30-10:00

Dalībnieku ierašanās, reģistrācija un rīta kafija

10:00-10:15

Semināra atklāšana

Guna Kalniņa-Priede, VPR Administrācijas vadītāja

Gatis Krūmiņš, Vidzemes Augstskolas rektors

10:15-10:40

Projekts Medi@TIC: mērķi un sagaidāmie rezultāti


Atpakaļ ...

© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv