08.08.2020, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
, pašlaik vēro: 28.

» NOVADS » NVO » AktualitātesVidzemes veiksmes stāstu vidū arī Straupes pagasta loku šaušanas biedrība “Free Wind Archers”

27. augusta pēcpusdienā mednieku apmācību un atpūtas bāzē „Mārkulīči” norisinājās trešie Vidzemnieku dārza svētki. Tajos, kā jau katru gadu, tiek sumināti cilvēki, kuri ar savu entuziasmu un darba mīlestību īsteno labas lietas Vidzemē – Vidzemes Veiksmes stāsti. 

Šogad veiksmes stāstu pulkam pievienojušies 26 jauni stāsti, katrs no sava novada. Tā kā šobrīd noslēdzas struktūrfondu īstenošanas periods, šajos dārza svētkos uzsvars likts uz iniciatīvām, kas īstenotas ar struktūrfondu atbalstu.

Starp 2014. gada veiksmes stāstiem ir Pārgaujas novada pašvaldības Straupes pagasta loka šāvēju biedrība “Free Wind Archers”, kuras dibinātājs Armands Vilisters ir ne tikai titulēts loku šāvējs, bet arī Latvijā vienīgais profesionālo loku izgatavotājs.

Biedrības „Free Wind Archers” mērķis ir popularizēt loku šaušanu Latvijā, īpaši Pārgaujas novadā. Vietējā medību un sporta atpūtas bāzē „Mārkulīči” biedrība regulāri organizē loku šaušanas sacensības, tai skaitā arī starptautiskas, kurās panākumus guvuši vairāki „Free Wind Archers” biedri. Ar ELFLA atbalstu biedrība ir iegādājusies papildu loku šaušanas inventāru, kas tiek izmantots gan sacensībās, gan bērnu un citu interesentu apmācīšanai.

Plašāku stāstu par loku šāvēju biedrību un citiem Vidzemes veiksmes stāstiem lasiet: http://www.vidzeme.lv/upload/lv/Veiksmes_ststi/Vidzemes_veiksmes_stasti_2014.pdf

Šī gada Vidzemes veiksmes stāstu starpā arī Amatas novada kooperatīvs "Zaļais grozs", Beverīnas novada deju kolektīvs "Dzieti", A/S "Cesvaines piens", Vidzemes koncertzāle "Cēsis", Ērgļu profesionālā vidusskola, Dikļu dziesmu svētku ekspozīcija, Līgatnes novada kroketa klubs „SigLig”, SIA „Raunas Lauktehnika” un daudzi citi.

Vidzemes televīzijas sižetu par Vidzemes Dārza svētkiem skatieties:

http://vtv.lv/28082014-vidzemes_zinas_jau_treso_gadu_vidzemes_pl (No 2:05 līdz 6:45 min)


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv