04.08.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1405, pašlaik vēro: 23.

» NOVADS » NVO » AktualitātesAttīrīsim zivju nārsta vietas Braslā!

27. un 28.septembrī biedrība „Braslas draugi” rīko talku, lai no koku un atkritumu sanesumiem attīrītu taimiņu, strauta foreļu, alatu un nēģu zivju nārsta vietas. 

Talka sāksies sestdien plkst. 10 Straupē pie pašvaldības attīrīšanas iekārtām pretim degvielas uzpildes stacijai. Izzāģēšanas un tīrīšanas darbus sestdien plānots veikt līdz Vējiņiem, kur kempinga saimnieki sagaidīs talciniekus ar siltu maltīti.

Svētdien plkst. 10 pie Vējiņiem paredzēts sākums talkas otrajai dienai, kad lielākoties tiks vākti zari un atkritumi.

Uz talku aicināti visi, kam rūp Brasla un tās reputācija kā izcilai lašveidīgo zivju upei!
Vēlams iepriekš pieteikties pie biedrības valdes priekšsēdētāja Gata Turlaja (tālr. 28343321), lai saskaņotu darāmos darbus.

Talkošana notiek ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu aktivitātes „Praktiski pasākumi īpaši aizsargājamo ES vai Latvijas nozīmes tekošu saldūdeņu biotopu aizsardzībai un apsaimniekošanai”. 
© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv