03.08.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
873, pašlaik vēro: 32.

» NOVADS » NVO » AktualitātesMednieki šosestdien tiksies Mārkulīčos

Šosestdien, 27.septembrī uz Straupes pagasta "Mārkulīčiem" aicināti visi bijušā Cēsu rajona mednieku kolektīvu mednieki, lai piedalītos tradicionālajās Pārgaujas novada medību šaušanas sacensībās.

Sacensību programmā tiks piedāvāti septiņi šaušanas veidi, no kuriem divos varēs startēt arī līdzjutēji, šaujot ar pneimatisko ieroci un metot šautriņas. 

Sporta klubs "Mārkulīči" kā rīkotāji ņēmuši vērā iepriekšējā gadā  izteiktās ierosmes. Līdz ar to īpaša pretimnākšana sacensību nolikumā paredzēta medniekiem vecuma grupā 60+ un sievietēm.

Komandās dalībnieku skaits ir neierobežots. Vērtējumā ieskaitīs trīs labākos rezultātus, tāpēc uz mačiem droši var doties viss kolektīvs!

Sacensības ir laba reize, lai mednieks pārbaudītu savu ieroci, šaušanas prasmi, trenētos pārvarēt satraukumu. Kā arī šī ir reize, kad tikties  ar kolēģiem un pārrunāt jaunumus medību saimniecībā. Šogad izmaiņu ir daudz, tāpēc citu viedokļi un pieredze var lieti noderēt. 

Kolektīvu vadītājiem lūgums aptuveno dalībnieku skaitu paziņot Vilnim Jaunzemam (tālr. 29363936) līdz piektdienai, 26. septembrim pl. 12, lai saimniecēm var pieteikt pusdienotāju skaitu. 

Sacensības notiek ar sporta kluba "Pārgauja" atbalstu. 

 

Sacensību nolikums pieejams ŠEIT.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv