03.08.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
904, pašlaik vēro: 34.

» NOVADS » NVO » AktualitātesMazās NVO aicinātas pieteikties diskusijai
29. oktobrī no plkst. 12:00 līdz 16:00 Ģikšu tautas namā, Amatas novadā, plānota  bijušā  Cēsu rajona mazo NVO tikšanās - diskusija, ko organizē Latvijas Lauku forums - par to, kas vietējiem ir svarīgi un ko mēs vēlētos laukos attīstīt.

Turpinot stiprināt Latvijas lauku kopienu attīstības iniciatīvas un risināt kopienām aktuālos jautājumus, kas aktīvi tika uzsākts 2013. gadā Pirmajā Lauku kopienu parlamentā un Lauku kopienu nedēļā 2013, pienācis laiks paskatīties uz savu kopienu no citas attīstības perspektīvas.

Biedrība Latvijas Lauku forums un Latvijas Platforma attīstības sadarbībai aicina piedalīties 2. Latvijas Lauku kopienu nedēļas diskusijās "Es kopienā un pasaulē", kas visos Latvijas reģionos notiks no 27. līdz 31. oktobrim.
   
Diskusijas laikā iepazīsimies un pabūsim kopā ar lauku mazo nevalstisko organizāciju pārstāvjiem no dažādiem Latvijas novadiem, uzzināsim, ko aktīvākie lauku iedzīvotāji domā par lietām, kas notiek mums visapkārt, stāstīsim savus pieredzes stāstus un meklēsim risinājumus cerīgai savas kopienas nākotnei globālā pasaulē.

Pieteikties diskusijai iespējams līdz 20. oktobrim ŠEIT

Darba gaita, veiksmīgākai dienas plānošanai:
11.30 – 14.00 ierašanās un draudzīgas sarunas ar siltu dzērienu malkošanu možumam;
14.00 – 18.00 diskusijas, kas apvienotas ar kafijas un tējas pauzēm;
pēc 18.00 kopīgas vakariņas un iepazīšanās ar vietējai kopienai raksturīgajām vietām un lietām.

Šīs diskusijas stiprinās mūsu izpratni par globālo lietu ietekmi uz mūsu dzīvi un par mūsu ikdienas prioritāšu ietekmi uz globālo attīstību. Līdz ar to, 2.  Lauku kopienu nedēļā uzsāksim gatavoties Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē centrālajam pasākumam – Attīstības forumam, kas notiks 2015. gada 3.-5. jūnijā.

Aktivitāte tiek īstenota LLF projekta "Līdzdalīgas demokrātijas kultūras iedzīvināšana Latvijas lauku telpā Lauku Kopienu parlamenta darbības formātā" ietvaros. Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv