08.08.2020, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
7, pašlaik vēro: 31.

» NOVADS » NVO » AktualitātesStraupes dzirkstelītes aicina ciemos

"Straupes dzirkstelītes" visus aicina ciemos uz skaisti izremontētajām un par Eiropas projekta naudu iekārtotajām, mājīgajām telpām – Plācī, Tautas namā.

Arī ar projektu "Radošo prasmju skola" droši vien nebūtu tik viegli gājis, ja ne pašvaldības atsaucība. Vajadzīgo 10% līdzfinansējumu tā piešķīra bez vārda runas un precīzi laikā - patiess prieks par to un liels gandarījums. Tālākais jau bija atkarīgs no mums pašām, un mēs to paveicām godam. Protams, visas kopīgi, cik nu kura varēja, spēja un prata . PALDIES visiem, kuri neatteica ne padomu ne arī jebkādu citu palīdzību. Ir labi apzināties ,ka mums visapkārt ir tik daudz labu un atsaucīgu cilvēku. Īpašais paldies Rudītei Vasilei par projekta iesnieguma dokumentācijas kūrēšanu. Arī Līgai Kārkliņai par padomiem un palīdzību jebkurā jautājumā par projektiem. Un ko gan mēs būtu iesākušas bez Druvja Kreitūža un viņa prasmīgā palīga - Alberta čaklajām rokām? Pilnīgi neko! Tik vien kā sapņotu savus sapņus pa tukšo... bet tagad mums ir viss, ko vien bijām vēlējušās, lai varētu darboties vēl daudzas desmitgades.. .Un ne tikai mēs - laipni lūdzam pie sevis visus, kurus vien tas varētu interesēt. Gaidīsim gan ciemos uz projekta atklāšanas svētkiem 22. novembrī, gan arī ikdienā.

 Pirmā desmitgade aiz muguras. Daudz tas ir vai maz - to rādīs laiks, bet padarīta darba sajūta ir. Un tas jau laikam ir galvenais ,jo ne jau kopā pavadītais laiks ir mēraukla , bet gan izdarītie darbi un sajūta, ka esam spējušas viena otru bagātināt, iedvesmot un atbalstīt, kad tas ir bijis nepieciešams. Par to mums visām jāpasaka liels paldies pašām sev, jo neba jau nu vienmēr nāca, gāja, strādāja un rosījās absolūti tā teikt- aiz brīvas gribas. Reizēm jau man, kā vadītājai, bija jāpaskubina, jāpierunā mērķa labā nedaudz sevi pārvarēt. Bija pa šiem gadiem arī reizes, kad gluži otrādi - pārējās motivēja mani pārvarēt savu kūtrumu un mazdūšību. Domāju, ka mums kopā ir daudz kas vērtīgs izdevies, un jācer, ka izdosies arī turpmāk.  Katrā ziņā, Dzirkstelītes ir bijušas aktīvas, darbīgas un radošas un arī novērtētas.

Pa šiem gadiem mūsu rindās ir darbojušās daudz interesantu un aizrautīgu sieviešu. Neviena no tām nav samierinājusies ar dzīves pelēko ikdienu un rutīnu. Tās noteikti nav bijušas mājās sēdētājas un seriālu fanes. Kaut arī paspēt iet darbā, apdarīt mājas soli, rūpēties par ģimeni, un vēl darboties aktīvi biedrībā nebūt nav viegli- viņas ir to spējušas. Īsāku vai garāku laika sprīdi ar mums kopā, bet visas ir atstājušas mums kaut ko labu no sevis, kaut ko patiesu, sirsnīgu un pozitīvu. Un arī par to mēs sakām visām lielu PALDIES. Kas zina, varbūt varēsim vēl kādā dzīves posmā raudzīties vienā virzienā, priecāties par kopīgam lietām un bagātināt viena otru. Viss taču ir mūsu pašu rokās... Katrā ziņā uz jubilejas svinībām gan mēs ļoti gaidām visas, visas, visas... Sanāksim atkal kopā, pakursim atmiņu ugunskuru, parādīsim šo to no desmit gados sastrādātā, noklausīsimies  komponista un izpildītāja Jura Krūzes koncertu kopā ar viņa kolēģiem, un jutīsimies labi. Gaidām pie sevis, šajā mūsu svētku dienā, arī mūsu sadarbības partnerus, biedrības, mūsu skolotājas, atbalstītājus un jebkuru, kurš grībētu pabūt ar mums kopā un tuvāk iepazīt "Straupes dzirkstelītes".

 Jubilejas pasākumu sāksim ar izstādes atklāšanu 22 novembrī 15:00 Tautas namā, Plācī. 16.00  sekos muzikāls koncerts , kuru sniegs komponists Juris Krūze ar saviem kolēģiem. Tad, ap plkst. 17.00, mēs rīkosim Dzirkstelīšu telpu un  Eiropas projekta "Radošo prasmju skola" atkāšanas prezentāciju plašākai sabiedrībai. Laipni gaidīti visi interesenti, un uz turpmāku veiksmīgu sadarbību!

Biedrības "Straupes dzirkstelītes" vārdā:

Antra Mārtiņjēkaba


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv