03.08.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
966, pašlaik vēro: 25.

» NOVADS » NVO » Aktualitātes18. novembra aktivitātes Auciemmuižā
18. novembrī plkst. 17.00 Auciemmuižā uz pasākumu aicina Pārgaujas novada jauniešu biedrība “Vari un dari”, lai kopā ar ikvienu atnākušo iedegtu svecīti pie muižas par godu Latvijai.

Pagājušajā gadā tika veidota fotoizstāde no novadnieku bildēm un krāsoti sarkanbaltsarkani akmeņi. Šogad ciemos būs puiši no projekta “100 latviešu stāsti”. Divi latviešu puiši īstenojuši sapni, ko lolojuši miljoniem cilvēku pasaulē. Septiņu mēnešu laikā viņi apceļojuši pasauli un ceļā satikuši simts tuvās un tālās zemēs dzīvojošus latviešus, radot stāstus sēriju „100 latviešu stāsti”. Pagājušā rudenī atgriezušies no piedzīvojumu brauciena, puiši stāsta par iegūto pieredzi un sākotnējo ideju - sastapt ārzemēs dzīvojošus latviešus un saprast, kā viņi nonākuši svešumā, kā viņiem tur klājas un ko par Latviju zina un domā tūkstošiem kilometru attālumā dzīvojoši latvieši. Tā radās projekts “100 latviešu stāsti”.

Vēlāk, plkst. 19.00 Auciemmuižā rādīs latviešu filmu "Modris". Ieeja par ziedojumiem - Straupes jauniešu labdarības projektam, kura rezultātā palīdzību saņems novada trūcīgās ģimenes.

Nāc un svinēsim Latvijas dzimšanas dienu kopā!


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv