04.08.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1444, pašlaik vēro: 39.

» NOVADS » NVO » AktualitātesPārgaujas novada NVO un pašvaldības projektu konkursa 2014 pārstāvju tikšanās

Oktobra noslēgumā Pārgaujas novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļa organizēja novada nevalstisko organizāciju (NVO), kā arī Pārgaujas novada “projektu konkursa 2014” pārstāvju tikšanos Stalbē. Tikšanās laikā tika pārrunāts kā NVO īstenojušas savu darbību šī gada laikā, kā arī to kā pašvaldības projektu konkursa pārstāvjiem izdevies realizēt savus projektus. Tika apspriesti arī jautājumi par nākamā gada pašvaldības budžeta plānošanu – kas nepieciešams NVO, kā arī iezīmēts tas, kā risināt mūžizglītības un vides attīstības jautājumus novadā.

Diskusijā piedalījās arī Pārgaujas novada pašvaldības priekšsēdētājs Hardijs Vents un izpilddirektore Maruta Drubiņa. Paldies visiem tiem NVO, kā arī projektu konkursa pārstāvjiem, kuri bija ieradušies uz tikšanos.


Baiba Zvejniece,
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv