06.04.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par ārkārtējo situāciju
  ...
 • Pārgaujas novada pašvaldība pagarina Grantu konkursa pietikumu iesniegšanas termiņu
  Konkursa mērķis ir motivēt biznesa veidošanu vai attīstību Pārgaujas novadā ...
 • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
  ...
 • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
  Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
700, pašlaik vēro: 54.

Vai Jums būtu vēlme pašvaldības informatīvā izdevuma "Pārgaujas Novada Vēstis" elektronisko versiju ik mēnesi saņemt savā e-pastā?
» NOVADS » NVO » AktualitātesSeminārs par lauku produkcijas pasniegšanu un noformēšanu

Biedrība "Vesels pilsētā un laukos', kas pazīstama kā Straupes lauku labuma tirdziņa vadības grupa, otrdien, 25. novembrī plkst. 16.00 Ungurmuižā ar Pārgaujas novada pašvaldības atbalstu rīko semināru visiem tiem novadniekiem, kas ar pašu gatavoto produkciju  piedalās lauku tirdziņos vai tikai plāno to uzsākt.  

Seminārā runāsim par gastronomijas mārketingu un produkta vizuālo noformējumu pārdošanas veicināšanā. Tēma izvēlēta, veicot ilgākus novērojumus Straupes tirdziņā un secinot, ka ar vietējiem produktiem varēsim piesaistīt pircējus tikai tad, ja produktu klāsts tirdziņā būs ne tikai kvalitatīvs, bet pircējiem arī interesants. 

Lai saglabātu tirgus pievilcību, it īpašu novada viesu, ārzemju ceļotāju acīs, pārdevējiem ir ļoti nopietni jāizturas pret produkta iepakojumu un tirdzniecības vietas noformējumu. 

Līdz ar speciālista padomiem būs arī praktiska ideju demonstrācija.

Uz semināru aicinām pieteikties pa tālr. 29464946 (Rudīte). 

Pēdējais pieteikšanās termiņš - līdz 24. novembra plkst. 12.00© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv