04.08.2020, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1513, pašlaik vēro: 40.

» NOVADS » NVO » Aktualitātes"Straupes jaunieši" nogādājuši ģimenēm ziedojumus

Biedrības “Straupes jaunieši” rīkotā labdarības pasākuma “Iedves prieku!” ietvaros, tika vākti ziedojumi, lai, jau otro gadu, palīdzētu mūsu novada ģimenēm. Šī gada iecere bija palīdzēt bērniem, kuriem nepieciešami līdzekļi veselības uzlabošanai, tomēr savāktie ziedojumi nebija tik lieli, lai šo iespēju īstenotu, tāpēc biedrība, sazinoties ar Pārgaujas novada sociālo dienestu, nolēma palīdzēt trīs novada daudzbērnu ģimenēm (no katra pagasta vienai ģimenei), ar saimniecībā nepieciešamām lietām. Ģimene no Straupes tika iepriecināta ar virtuves piederumiem un elektrisko tējkannu, ģimenei no Stalbes pagasta tika uzdāvināts mikseris, kā arī urbjmašīna, jo ģimene pašu spēkiem ir iecerējusi nelielu remontu, bet pietrūkst darbarīku, lai ieceri īstenotu. Savukārt ģimenei no Raiskuma pagasta par saziedotajiem līdzekļiem tika iegādāti aizkari un vairāki gultas veļas komplekti. Ģimenes ļoti priecīgi sagaidīja biedrības “Straupes jaunieši” pārstāvjus un daži pat atklāja, ka sākumā nav ticējuši, ka patiešām viņu vajadzības tiks piepildītas, uzskatījuši, ka kāds viņus cenšas izjokot.

Kopumā pasākuma laikā tika saziedoti 150 eiro un 65 centi, kā arī 66 eiro un 57 centi iegūti no filmu “Modris” seansiem Auciemmuižā un Rozulas tautas namā. Biedrība “Straupes jaunieši” saka paldies visiem, kuri atbalstīja ieceri un palīdzēja gan koncerta tapšanā, gan apmeklējot pasākumus un ziedojot naudu.


Elīna Gulbe - Urbāne© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv