03.08.2020, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
899, pašlaik vēro: 42.

» NOVADS » NVO » AktualitātesPārcelta CRLP pētnieku tikšanās ar Raiskuma pagasta iedzīvotājiem

Vidzemes Augstskolas Humanitāro, ekonomisko un sociālo pētījumu institūts (HESPI) organizē tikšanos ar vietējiem iedzīvotājiem Cēsu rajona lauku partnerības (CRLP) novadu pagastos, lai rosinātu diskusiju par ieguvumiem iepriekšējā attīstības periodā un iespējām ekonomiskās un saimnieciskās darbības veicināšanā nākamajā.  Tikšanās ar Pārgaujas novada iedzīvotājiem 14. aprīlī plkst. 11:00 Auciemmuižā (Raiskuma pagasta tautas namā, Auciemā).

Cēsu rajona lauku partnerība (CRLP) veic padziļinātu izpēti par perspektīviem atbalstāmiem darbības virzieniem nākamajā plānošanas periodā. Galvenais pētījuma mērķis ir identificēt tieši aktīvāko iedzīvotāju iespējas, vēlmes piedalīties un arī uzņēmējspēju - kļūstot vai esot par pārtikas ražotāju (mājražotāju), amatnieku, zemnieku vai lauksaimnieku, viņu spēju attīstīties un kādā veidā partnerības atbalsts varētu palīdzēt. Otrs jautājums ir NVO un biedrību loma - iespējamais sociālās uzņēmējdarbības potenciāls, kas varētu tikt atbalstīts, lai celtu iedzīvotāju dzīves kvalitāti.

Semināra mērķauditorija: Aicinām pieteikties Raiskuma pagasta pārvalžu pārstāvjus, vietējos uzņēmējus un vietējo sabiedrisko organizāciju (NVO) pārstāvjus, kā arī citus aktīvos un ar iecerēm bagātos iedzīvotājus. Diskusijas laikā iegūtā informācija tiks izmantota CRLP Vietējās attīstības stratēģijas izstrādē!

Semināra lektors un moderators:
Sarmīte Rozentāle
– HESPI pētniece, ilgtspējīgas tautsaimniecības, ilgtspējīgas uzņēmējdarbības, investīciju jomu eksperte

Seminārā piedalās:
Agita Līviņa
- ilgtspējīgas attīstības, tūrisma ilgtspējīga plānošanas, aizsargājamās dabas teritoriju, reģionālās attīstības un plānošanas jomu eksperte;
Anna Broka
-Vidzemes Augstskolas HESPI pētniece, dzīves kvalitātes, cilvēkdrošības un socialās drošības jomu eksperte Cēsu rajona lauku partnerības pārstāvji.


Kontakti saistībā ar dalību seminārā un pētniecības aktivitātēm: Anna Broka, broka.anna@gmail.com, +371 27222201                                                        © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv